Podnikanie v cestovnom ruchu

Podnikanie v cestovnom ruchu

Podnikanie v cestovnom ruchu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Podnikanie v cestovnom ruchu z Jana Kučerová

 • Název knihy: Podnikanie v cestovnom ruchu
 • Autor knihy: Jana Kučerová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8168-396-1
 • EAN: 9788081683961
 • Dostupné soubory: podnikanie-v-cestovnom-ruchu-346917.pdf, podnikanie-v-cestovnom-ruchu-346917.epub, podnikanie-v-cestovnom-ruchu-346917.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Podnikanie v cestovnom ruchu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Podnikanie v cestovnom ruchu z Jana Kučerová

Ide o prvú publikáciu na slovenskom knižnom trhu zameranú na problematiku podnikania
v cestovnom ruchu.

Jej cieľom je sprostredkovať súčasným a budúcim podnikateľom v cestovnom ruchu, ale aj študentom a pedagógom vzdelávacích inštitúcií základné poznatky týkajúce sa procesu podnikania v cestovnom ruchu.

Obsah publikácie je zameraný na podstatu a osobitosti podnikania a podnikateľské prostredie v cestovnom ruchu, podporu podnikania, rodinné podnikanie, ako aj trendy v rozvoji cestovného ruchu vo svete a v Slovenskej republike. Osobitá pozornosť je venovaná významu a štruktúre podnikateľského zámeru a tvorbe podnikateľského plánu podniku cestovného ruchu, finančným predpokladom a odhadom, s ktorými súvisí obstaranie, opotrebovanie, odpisovanie dlhodobého hmotného a nehmotného majetku, normovaniu a využívaniu krátkodobého (obežného) majetku, podstate a štruktúre plánovania výnosov, nákladov, tvorbe cien a iným aspektom hospodárenia podniku.

Stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Podnikanie v cestovnom ruchu je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Podnikanie v cestovnom ruchu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Podnikanie v cestovnom ruchu z Jana Kučerová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Podnikanie v cestovnom ruchu z Jana Kučerová.

Populární vyhledávání: Podnikanie v cestovnom ruchu pdf, stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu pdf, stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu knihu pdf, Podnikanie v cestovnom ruchu kniha ve formátu pdf, zdarma Podnikanie v cestovnom ruchu kniha ke stažení, zdarma Podnikanie v cestovnom ruchu ebook ve formátu pdf, Podnikanie v cestovnom ruchu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu pdf? Jak mohu stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Podnikanie v cestovnom ruchu? stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu epub, stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu ebook epub, Podnikanie v cestovnom ruchu e-kniha ve formátu epub, zdarma Podnikanie v cestovnom ruchu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Podnikanie v cestovnom ruchu epub? Jak stáhnout knihu Podnikanie v cestovnom ruchu ve formátu epub? Podnikanie v cestovnom ruchu mobi, stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu mobi, stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu e-kniha mobi, Podnikanie v cestovnom ruchu kniha ve formátu mobi, zdarma Podnikanie v cestovnom ruchu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Podnikanie v cestovnom ruchu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Podnikanie v cestovnom ruchu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu z Jana Kučerová zdarma? Jak stáhnout Podnikanie v cestovnom ruchu z Jana Kučerová e-knihu zdarma?

Leave a Reply