Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání)

Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání)

Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) z Hrdý Milan

 • Název knihy: Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání)
 • Autor knihy: Hrdý Milan
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-7552-449-2
 • EAN: 9788075524492
 • Dostupné soubory: podnikove-finance-v-teorii-a-praxi-314277.pdf, podnikove-finance-v-teorii-a-praxi-314277.epub, podnikove-finance-v-teorii-a-praxi-314277.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) v dolní části stránky

Shrnutí knihy Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) z Hrdý Milan

Autoři vycházejí z obecných teoretických základů, které respektují soudobé mezinárodní pojetí podnikových financí s přihlédnutím ke specifikům České republiky zejména v oblasti základních právních forem podnikání, majetkové struktury podniku, finančních zdrojů, zrušení a zániku podniku.
Druhé vydání ublikace je určeno široké odborné veřejnosti, která v ní najde nejen zajímavé teoretické, ale i praktické poznatky týkající se oblasti řízení podnikových financí. Vedle teoretických poznatků obsahuje kniha ve vybraných kapitolách také výsledky vědecko-výzkumné činnosti obou autorů v posledních letech.

Stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) z Hrdý Milan – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) z Hrdý Milan.

Populární vyhledávání: Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) pdf, stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) pdf, stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) knihu pdf, Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) kniha ve formátu pdf, zdarma Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) kniha ke stažení, zdarma Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) ebook ve formátu pdf, Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) pdf? Jak mohu stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání)? stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) epub, stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) ebook epub, Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) e-kniha ve formátu epub, zdarma Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) epub? Jak stáhnout knihu Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) ve formátu epub? Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) mobi, stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) mobi, stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) e-kniha mobi, Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) kniha ve formátu mobi, zdarma Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) mobi? Jak mohu stáhnout knihu Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) z Hrdý Milan zdarma? Jak stáhnout Podnikové finance v teorii a praxi (2. vydání) z Hrdý Milan e-knihu zdarma?

Leave a Reply