Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu

Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu

Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu z Julius Bittmann

 • Název knihy: Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu
 • Autor knihy: Julius Bittmann
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 64
 • Žánrové knihy: Pedagogika, didaktika
 • ISBN: 978-80-88163-53-4
 • EAN: 9788088163534
 • Dostupné soubory: podpora-zacleneni-zaka-s-pas-do-tridniho-kolektivu-324777.pdf, podpora-zacleneni-zaka-s-pas-do-tridniho-kolektivu-324777.epub, podpora-zacleneni-zaka-s-pas-do-tridniho-kolektivu-324777.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu z Julius Bittmann

Jak pracovat s třídním kolektivem, ve kterém je integrováno dítě s poruchou autistického spektra (PAS)? Jak podpořit pozitivní klima ve třídě a předcházet tak šikaně? Kdy je třeba informovat spolužáky dítěte s PAS a jejich rodiče o tom, že do třídy bude takové dítě docházet? Kdy je takováto intervence naopak na škodu? To jsou některé z otázek, na které odpovídají autoři této publikace.
Integrace dítěte s PAS ve třídě je zásadní pro jeho celkový vývoj a socializaci. Proto by práce s třídním kolektivem měla být základem prevence šikany a podpory začlenění těchto žáků. Jednou z možností, jak podpořit pozitivní klima ve třídě, jsou besedy pro spolužáky dětí s autismem. Při nich je třeba respektovat určité zásady vedení. Jinak probíhá beseda na prvním stupni škol, jinak na stupni druhém či střední škole. Mnohdy je potřeba organizovat i besedy s pedagogy a mimořádné třídní schůzky. Právě všemi aspekty besed se zabývá tato publikace, ve které naleznete také řadu praktických ukázek a příkladů. Zkušení autoři působí ve Speciálně pedagogické centrum při Národním ústavu pro autismus (NAUTIS) a mimo jiné se věnují různým typům besed. Kniha je určena jak pro odbornou veřejnost (učitele, asistenty pedagoga, vedení školy, poradenské pracovníky ve škole, speciální pedagogy, pracovníky SPC), tak pro rodiče dětí s PAS i ostatní osoby, které se setkávají s dětmi s touto diagnózou. Titul navazuje na předchozí publikaci této autorské dvojice Prevence a účinné řešení šikany. U žáků a studentů s Aspergerovým syndromem a vysoce funkčním autismem, která vyšla v nakladatelství Pasparta.

Stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu je 64 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu z Julius Bittmann – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu z Julius Bittmann.

Populární vyhledávání: Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu pdf, stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu pdf, stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu knihu pdf, Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu kniha ve formátu pdf, zdarma Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu kniha ke stažení, zdarma Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu ebook ve formátu pdf, Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu pdf? Jak mohu stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu? stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu epub, stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu ebook epub, Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu e-kniha ve formátu epub, zdarma Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu epub? Jak stáhnout knihu Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu ve formátu epub? Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu mobi, stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu mobi, stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu e-kniha mobi, Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu kniha ve formátu mobi, zdarma Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu z Julius Bittmann zdarma? Jak stáhnout Podpora začlenění žáka s autismem do třídního kolektivu z Julius Bittmann e-knihu zdarma?

Leave a Reply