Podvedená

Podvedená

Podvedená stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Podvedená z Charlotte Link

 • Název knihy: Podvedená
 • Autor knihy: Charlotte Link
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 384
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-249-3324-5
 • EAN: 9788024933245
 • Dostupné soubory: podvedena-317501.pdf, podvedena-317501.epub, podvedena-317501.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Podvedená v dolní části stránky

Shrnutí knihy Podvedená z Charlotte Link

Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu Richarda Linvilla. Kate Linvillová, dcera oběti a vyšetřovatelka ze Scotland Yardu, ztratila v otci jedinou osobu v životě, k níž měla citový vztah. Na vlastní pěst se pokouší zločin objasnit. Přitom zjišťuje, že její milovaný otec nebyl tím mužem, za kterého ho považovala. Přichází dramatické pravdě na stopu – a netuší, že rodině Cranových již začal závod s časem.

Stáhnout Podvedená knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Podvedená je 384 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Podvedená kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Podvedená z Charlotte Link – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Podvedená z Charlotte Link.

Populární vyhledávání: Podvedená pdf, stáhnout Podvedená pdf, stáhnout Podvedená knihu pdf, Podvedená kniha ve formátu pdf, zdarma Podvedená kniha ke stažení, zdarma Podvedená ebook ve formátu pdf, Podvedená knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Podvedená pdf? Jak mohu stáhnout Podvedená kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Podvedená zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Podvedená? stáhnout Podvedená epub, stáhnout Podvedená ebook epub, Podvedená e-kniha ve formátu epub, zdarma Podvedená ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Podvedená epub? Jak stáhnout knihu Podvedená ve formátu epub? Podvedená mobi, stáhnout Podvedená mobi, stáhnout Podvedená e-kniha mobi, Podvedená kniha ve formátu mobi, zdarma Podvedená ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Podvedená mobi? Jak mohu stáhnout knihu Podvedená v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Podvedená z Charlotte Link zdarma? Jak stáhnout Podvedená z Charlotte Link e-knihu zdarma?

Leave a Reply