Pohodlné lži

Pohodlné lži

Pohodlné lži stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pohodlné lži z Randy Susan Meyers

 • Název knihy: Pohodlné lži
 • Autor knihy: Randy Susan Meyers
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-2545-5
 • EAN: 9788024925455
 • Dostupné soubory: pohodlne-lzi-229348.pdf, pohodlne-lzi-229348.epub, pohodlne-lzi-229348.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pohodlné lži v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pohodlné lži z Randy Susan Meyers

Jedno dítě, tři matky, dva otcové, nespočet lží a vynikající psychologický román. Když Tia zjistí, že je těhotná, její ženatý milenec Nathan románek ukončí s tím, že by se měla nechat dítě vzít. To však Tia odmítá. V hrůze, že by jí miminko neustále Nathana připomínalo, dá holčičku k adopci a malá Savannah se dostane do rodiny Petera a Caroline, která sice svou adoptivní dcerku miluje, ale taky jí velmi záleží na její kariéře. Když pak Nathanova manželka jednoho dne objeví v poště dopis se zpáteční adresou Tii, jež jejich rodinu už jednou téměř zničila, obálku otevře. Čeká všechno možné, ale rozhodně ne to, že z obálky vypadnou fotografie malého děvčátka podobného jejímu synovi…

Stáhnout Pohodlné lži knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pohodlné lži je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pohodlné lži kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pohodlné lži z Randy Susan Meyers – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pohodlné lži z Randy Susan Meyers.

Populární vyhledávání: Pohodlné lži pdf, stáhnout Pohodlné lži pdf, stáhnout Pohodlné lži knihu pdf, Pohodlné lži kniha ve formátu pdf, zdarma Pohodlné lži kniha ke stažení, zdarma Pohodlné lži ebook ve formátu pdf, Pohodlné lži knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pohodlné lži pdf? Jak mohu stáhnout Pohodlné lži kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pohodlné lži zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pohodlné lži? stáhnout Pohodlné lži epub, stáhnout Pohodlné lži ebook epub, Pohodlné lži e-kniha ve formátu epub, zdarma Pohodlné lži ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pohodlné lži epub? Jak stáhnout knihu Pohodlné lži ve formátu epub? Pohodlné lži mobi, stáhnout Pohodlné lži mobi, stáhnout Pohodlné lži e-kniha mobi, Pohodlné lži kniha ve formátu mobi, zdarma Pohodlné lži ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pohodlné lži mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pohodlné lži v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pohodlné lži z Randy Susan Meyers zdarma? Jak stáhnout Pohodlné lži z Randy Susan Meyers e-knihu zdarma?

Leave a Reply