Poirot a já

Poirot a já

Poirot a já stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Poirot a já z David Suchet

 • Název knihy: Poirot a já
 • Autor knihy: David Suchet
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 312
 • Žánrové knihy: Film
 • ISBN: 978-80-242-5009-0
 • EAN: 9788024250090
 • Dostupné soubory: poirot-a-ja-260684.pdf, poirot-a-ja-260684.epub, poirot-a-ja-260684.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Poirot a já v dolní části stránky

Shrnutí knihy Poirot a já z David Suchet

Hercule Poirot, puntičkář s typickým knírkem, je jednou z nejlepších postav Agathy Christie a ve světě patří mezi nejoblíbenější detektivy. Více než dvacet let je s tímto „malým Belgičanem“ neodmyslitelně spjat i David Suchet, jeho představitel v seriálu britské společnosti ITV. Když mu v roce 1988 roli nabídli, nikdo nebyl pravděpodobně překvapen více než Suchet sám. Nakonec ji však přijal, přečetl všechny Poirotovy příběhy a vymyslel řadu rysů chování, jimiž svoji postavu charakterizoval. Postupně si k Poirotovi vytvořil velmi úzký vztah a zamiloval si jej. Výsledkem je sedmdesát televizních adaptací všech příběhů, které Christie o Poirotovi napsala, včetně posledního dílu Opona, kde se Suchet s velkou lítostí musel s Poirotem rozloučit. V knize Poirot a já vzpomíná, jak kultovní seriál vznikal, a přemýšlí, co pro něj detektiv po všechny ty roky znamenal.

Stáhnout Poirot a já knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Poirot a já je 312 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Poirot a já kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Poirot a já z David Suchet – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Poirot a já z David Suchet.

Populární vyhledávání: Poirot a já pdf, stáhnout Poirot a já pdf, stáhnout Poirot a já knihu pdf, Poirot a já kniha ve formátu pdf, zdarma Poirot a já kniha ke stažení, zdarma Poirot a já ebook ve formátu pdf, Poirot a já knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Poirot a já pdf? Jak mohu stáhnout Poirot a já kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Poirot a já zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Poirot a já? stáhnout Poirot a já epub, stáhnout Poirot a já ebook epub, Poirot a já e-kniha ve formátu epub, zdarma Poirot a já ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Poirot a já epub? Jak stáhnout knihu Poirot a já ve formátu epub? Poirot a já mobi, stáhnout Poirot a já mobi, stáhnout Poirot a já e-kniha mobi, Poirot a já kniha ve formátu mobi, zdarma Poirot a já ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Poirot a já mobi? Jak mohu stáhnout knihu Poirot a já v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Poirot a já z David Suchet zdarma? Jak stáhnout Poirot a já z David Suchet e-knihu zdarma?

Leave a Reply