Počítačová kriminalita

Počítačová kriminalita

Počítačová kriminalita stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Počítačová kriminalita z Květoň Holcr

 • Název knihy: Počítačová kriminalita
 • Autor knihy: Květoň Holcr
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 448
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-538-5
 • EAN: 9788081685385
 • Dostupné soubory: pocitacova-kriminalita-347181.pdf, pocitacova-kriminalita-347181.epub, pocitacova-kriminalita-347181.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Počítačová kriminalita v dolní části stránky

Shrnutí knihy Počítačová kriminalita z Květoň Holcr

Počítačová kriminalita je najrýchlejšie sa rozvíjajúca forma trestnej činnosti. V celosvetovom meradle je počet obetí počítačovej kriminality viac ako milión ľudí denne. Ide o výnosnejší druh trestnej činnosti než celosvetový obchod s marihuanou, kokaínom a heroínom dohromady. Je mimoriadne široká, zahŕňa napr. hacking, cracking, warez, phishing, sniffing, či skimming. Takáto trestná činnosť bežnému človeku mnoho nevraví. V mnohých prípadoch je veľmi sofistikovaná a jej objasnenosť hraničí s nulou.

Monografia je prepojením kriminologických a právnych otázok. Pokiaľ ide o právne otázky, spája právo Európskej únie a Rady Európy na jednej strane, a slovenské trestné právo na druhej strane. Pokiaľ ide o slovenské trestné právo, je prepojením teoretických a praktických otázok. Praktické otázky pramenia v rozhodovacej činnosti slovenských súdov. Autori spracovali k jednotlivým trestným činom konkrétne prípady z reálneho života, ktoré boli ukončené jednak uznaním viny obžalovaného, ale aj oslobodením spod obžaloby (napr. nepreukázaním viny bez pochybností). Navyše, pokiaľ ide o jednotky Európskej únie potláčajúce počítačovú kriminalitu, monografia neopomína ani ich výsledky v podobe konkrétnych prípadov.

Dielo je adresované právnej obci v oblasti trestného práva – advokátom, sudcom, prokurátorom a príslušníkom Policajného zboru. Cenné poznatky v nej nájdu taktiež tak akademici zaoberajúci sa trestným právom, ako aj študenti práva.

Monografia je dielom so silným potenciálom osloviť právnu obec jednak Slovenskej republiky, ale aj Českej republiky. To je odôvodnené tým, že publikácia má medzinárodné spracovanie.

Stáhnout Počítačová kriminalita knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Počítačová kriminalita je 448 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Počítačová kriminalita kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Počítačová kriminalita z Květoň Holcr – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Počítačová kriminalita z Květoň Holcr.

Populární vyhledávání: Počítačová kriminalita pdf, stáhnout Počítačová kriminalita pdf, stáhnout Počítačová kriminalita knihu pdf, Počítačová kriminalita kniha ve formátu pdf, zdarma Počítačová kriminalita kniha ke stažení, zdarma Počítačová kriminalita ebook ve formátu pdf, Počítačová kriminalita knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Počítačová kriminalita pdf? Jak mohu stáhnout Počítačová kriminalita kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Počítačová kriminalita zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Počítačová kriminalita? stáhnout Počítačová kriminalita epub, stáhnout Počítačová kriminalita ebook epub, Počítačová kriminalita e-kniha ve formátu epub, zdarma Počítačová kriminalita ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Počítačová kriminalita epub? Jak stáhnout knihu Počítačová kriminalita ve formátu epub? Počítačová kriminalita mobi, stáhnout Počítačová kriminalita mobi, stáhnout Počítačová kriminalita e-kniha mobi, Počítačová kriminalita kniha ve formátu mobi, zdarma Počítačová kriminalita ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Počítačová kriminalita mobi? Jak mohu stáhnout knihu Počítačová kriminalita v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Počítačová kriminalita z Květoň Holcr zdarma? Jak stáhnout Počítačová kriminalita z Květoň Holcr e-knihu zdarma?

Leave a Reply