Pomlázky na lásky

Pomlázky na lásky

Pomlázky na lásky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pomlázky na lásky z Luděk Stínil

 • Název knihy: Pomlázky na lásky
 • Autor knihy: Luděk Stínil
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: 9 až 12 let
 • ISBN: 978-80-7497-109-9
 • EAN: 9788074971099
 • Dostupné soubory: pomlazky-na-lasky-312689.pdf, pomlazky-na-lasky-312689.epub, pomlazky-na-lasky-312689.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pomlázky na lásky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pomlázky na lásky z Luděk Stínil

Vysokoškoláci Standa a Robin mají před nadcházejícími Velikonocemi jasný cíl: Pořádně vyšlehat své dívky, dvojčata Gábinu a Irenu. Svoji představu ale mají i dvojčata: Hodlají se za každou cenu pomlázce vyhnout. Klasické velikonoční schéma se však brzy zkomplikuje. Velikonoční pondělí má nakonec zcela jiný – a mnohem dramatičtější – průběh, než si naši hrdinové plánovali… Svižně a vtipně napsaná knížka Pomlázky na lásky autorů Luďka Stínila a Jany Kawulokové nenechá, jak je u jejich knížek pravidlem, čtenáře ani na okamžik vydechnout.

Stáhnout Pomlázky na lásky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pomlázky na lásky je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pomlázky na lásky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pomlázky na lásky z Luděk Stínil – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pomlázky na lásky z Luděk Stínil.

Populární vyhledávání: Pomlázky na lásky pdf, stáhnout Pomlázky na lásky pdf, stáhnout Pomlázky na lásky knihu pdf, Pomlázky na lásky kniha ve formátu pdf, zdarma Pomlázky na lásky kniha ke stažení, zdarma Pomlázky na lásky ebook ve formátu pdf, Pomlázky na lásky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pomlázky na lásky pdf? Jak mohu stáhnout Pomlázky na lásky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pomlázky na lásky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pomlázky na lásky? stáhnout Pomlázky na lásky epub, stáhnout Pomlázky na lásky ebook epub, Pomlázky na lásky e-kniha ve formátu epub, zdarma Pomlázky na lásky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pomlázky na lásky epub? Jak stáhnout knihu Pomlázky na lásky ve formátu epub? Pomlázky na lásky mobi, stáhnout Pomlázky na lásky mobi, stáhnout Pomlázky na lásky e-kniha mobi, Pomlázky na lásky kniha ve formátu mobi, zdarma Pomlázky na lásky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pomlázky na lásky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pomlázky na lásky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pomlázky na lásky z Luděk Stínil zdarma? Jak stáhnout Pomlázky na lásky z Luděk Stínil e-knihu zdarma?

Leave a Reply