Pomníčky a jejich příběhy

Pomníčky a jejich příběhy

Pomníčky a jejich příběhy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pomníčky a jejich příběhy z Ivana Mudrová

 • Název knihy: Pomníčky a jejich příběhy
 • Autor knihy: Ivana Mudrová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Mapy a průvodci ČR
 • ISBN: 978-80-7422-501-7
 • EAN: 9788074225017
 • Dostupné soubory: pomnicky-a-jejich-pribehy-312620.pdf, pomnicky-a-jejich-pribehy-312620.epub, pomnicky-a-jejich-pribehy-312620.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pomníčky a jejich příběhy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pomníčky a jejich příběhy z Ivana Mudrová

Pozapomenuté pomníčky tragédií, šťastných náhod, loveckých úspěchů i vojenských šarvátek dosud stojí v lesních zákoutích, podél cest či na okraji obcí. A provázejí je i nevšední příběhy, které by neměly upadnout v zapomnění. Kamenné monolity, malované obrázky, prosté i umělecky vypracované kříže čekají na své znovuobjevení. Milovníci tajemných míst se za nimi rádi vypraví, i když jejich vyhledání nebývá snadné, neboť k nim většinou nevedou turistické značky. A putování za nimi občas zpestří i soudobé recesistické objekty (např. Járy Cimrmana…) Největší a nejslavnější skupina pomníčků se nachází v Jizerských horách – nejsou však zdaleka jen tam! Vydáme se za nimi od Šluknovského výběžku přes Liberecko do Východních Čech, na Plzeňsko i šumavskými lesy, dále do Jižních Čech, i na Vysočinu.

Stáhnout Pomníčky a jejich příběhy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pomníčky a jejich příběhy je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pomníčky a jejich příběhy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pomníčky a jejich příběhy z Ivana Mudrová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pomníčky a jejich příběhy z Ivana Mudrová.

Populární vyhledávání: Pomníčky a jejich příběhy pdf, stáhnout Pomníčky a jejich příběhy pdf, stáhnout Pomníčky a jejich příběhy knihu pdf, Pomníčky a jejich příběhy kniha ve formátu pdf, zdarma Pomníčky a jejich příběhy kniha ke stažení, zdarma Pomníčky a jejich příběhy ebook ve formátu pdf, Pomníčky a jejich příběhy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pomníčky a jejich příběhy pdf? Jak mohu stáhnout Pomníčky a jejich příběhy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pomníčky a jejich příběhy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pomníčky a jejich příběhy? stáhnout Pomníčky a jejich příběhy epub, stáhnout Pomníčky a jejich příběhy ebook epub, Pomníčky a jejich příběhy e-kniha ve formátu epub, zdarma Pomníčky a jejich příběhy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pomníčky a jejich příběhy epub? Jak stáhnout knihu Pomníčky a jejich příběhy ve formátu epub? Pomníčky a jejich příběhy mobi, stáhnout Pomníčky a jejich příběhy mobi, stáhnout Pomníčky a jejich příběhy e-kniha mobi, Pomníčky a jejich příběhy kniha ve formátu mobi, zdarma Pomníčky a jejich příběhy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pomníčky a jejich příběhy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pomníčky a jejich příběhy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pomníčky a jejich příběhy z Ivana Mudrová zdarma? Jak stáhnout Pomníčky a jejich příběhy z Ivana Mudrová e-knihu zdarma?

Leave a Reply