Pontos – Zápisky z vodní říše

Pontos - Zápisky z vodní říše

Pontos – Zápisky z vodní říše stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pontos – Zápisky z vodní říše z Mirek Brát

 • Název knihy: Pontos – Zápisky z vodní říše
 • Autor knihy: Mirek Brát
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 356
 • Žánrové knihy: Životní prostředí a ekologie
 • ISBN: 978-80-206-1683-8
 • EAN: 9788020616838
 • Dostupné soubory: pontos-347567.pdf, pontos-347567.epub, pontos-347567.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pontos – Zápisky z vodní říše v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pontos – Zápisky z vodní říše z Mirek Brát

Vodní svět podle Mirka Brát jako nekonečně zajímavý a inspirativní prostor pro každého, kdo se umí a chce dívat…

Voda moří, jezer, řek, potoků i obřích akvárií jako prostředí pro cestu, ve které poznání jednotlivostí znamená pochopení celku. Zatopené podzemí pod maďarskou metropolí Budapeští, výlety pod hladinu u pobřeží Sardinie a Sicílie, divoká krása zátok v Albánii, šnorchlování v lotyšské řece, potápění v bývalém antickém přístavu v rumunské Constantě, podmořský život u polského poloostrova Hel, svět korálových útesů v Egyptě, panenské pláže Severního Kypru, potápění se žraloky v akváriu v Barceloně…

Pontos byl podle řecké mytologie bohem vnitřního moře, přístupného lidem. Nechte se jím s důvěrou vést po stránkách této knihy!

Publikace Pontos – zápisy z vodní říše je pátou a závěrečnou knihou uceleného knižního projektu, který vznikal v letech 2007-2017 (publikace Thalassa – Evropou v kapce vody, NV 2007, Mare Nostrum – za tajemstvím Středozemního moře, NV 2011, Tethys – cesty za kouzlem vody, NV 2012, Odyssea – v mokrých botách, NV 2014, Pontos – zápisky z vodní řeše, NV 2017). Tato kniha obsahuje například kapitoly a reportážní črty ze Středozemního, Rudého, Černého i Baltského moře. Čtenáře zavede nejen do Itálie, Španělska, Maďarska, Polska, Slovenska, Chorvatska, Slovinska, Lotyšska, Severního Kypru, Egypta, Albánie, Tuniska, Maroka a Rumunska, ale představuje i řadu zajímavých sladkovodních lokalit v České republice: zatopené lomy, přehrady, písníky i řeky.

Stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pontos – Zápisky z vodní říše je 356 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pontos – Zápisky z vodní říše kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pontos – Zápisky z vodní říše z Mirek Brát – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pontos – Zápisky z vodní říše z Mirek Brát.

Populární vyhledávání: Pontos – Zápisky z vodní říše pdf, stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše pdf, stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše knihu pdf, Pontos – Zápisky z vodní říše kniha ve formátu pdf, zdarma Pontos – Zápisky z vodní říše kniha ke stažení, zdarma Pontos – Zápisky z vodní říše ebook ve formátu pdf, Pontos – Zápisky z vodní říše knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše pdf? Jak mohu stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pontos – Zápisky z vodní říše? stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše epub, stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše ebook epub, Pontos – Zápisky z vodní říše e-kniha ve formátu epub, zdarma Pontos – Zápisky z vodní říše ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pontos – Zápisky z vodní říše epub? Jak stáhnout knihu Pontos – Zápisky z vodní říše ve formátu epub? Pontos – Zápisky z vodní říše mobi, stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše mobi, stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše e-kniha mobi, Pontos – Zápisky z vodní říše kniha ve formátu mobi, zdarma Pontos – Zápisky z vodní říše ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pontos – Zápisky z vodní říše mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pontos – Zápisky z vodní říše v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše z Mirek Brát zdarma? Jak stáhnout Pontos – Zápisky z vodní říše z Mirek Brát e-knihu zdarma?

Leave a Reply