Populismus v časech krize

Populismus v časech krize

Populismus v časech krize stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Populismus v časech krize z Jiří Kocián

 • Název knihy: Populismus v časech krize
 • Autor knihy: Jiří Kocián
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 228
 • Žánrové knihy: Politologie a politika
 • ISBN: 978-80-246-3439-5
 • EAN: 9788024634395
 • Dostupné soubory: populismus-v-casech-krize-317087.pdf, populismus-v-casech-krize-317087.epub, populismus-v-casech-krize-317087.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Populismus v časech krize v dolní části stránky

Shrnutí knihy Populismus v časech krize z Jiří Kocián

Populismus se v posledních letech stal jedním z klíčových konceptů politiky. Zejména volby do Evropského parlamentu v květnu 2014 se staly mezníkem, po kterém se z populismu stal skutečný celospolečenský fenomén. K pochopení úspěchu populistů v těchto volbách je však nutné nahlédnout do předchozích událostí, zejména je třeba zabývat se vztahem mezi nedávnou ekonomickou krizí a chováním populistů v jejím průběhu. Jak ukazují jednotlivé kapitoly této knihy, nová „vlna“ evropského populismu nebyla pouhou reakcí na ekonomickou krizi, ale byla rovněž podpořena úpadkem tradičních politických stran a jejich schopnosti nabídnout voličům atraktivní program.
Tato kniha podává ucelený pohled na populismus ve zkoumaných státech. Předmětem výzkumu tedy nebyla jenom samotná populistická uskupení a jejich chování v době ekonomické krize, ale také politické prostředí jednotlivých zemí, v nichž tito populisté působí. V tomto ohledu publikace přináší specifický úhel pohledu na vnitropolitický vývoj v těchto státech (nejen) v průběhu ekonomické krize a napomáhá k pochopení celospolečenských procesů a změn, které tato krize přinesla.
Kniha je určena jak studentům a akademikům s odborným zájmem ve studiu evropského populismu, tak širší čtenářské obci, která se chce dozvědět více o fenoménu, jenž v poslední dekádě výrazně proměnil evropskou politiku a hraje stále významnější roli v běžném životě každého z nás.

Stáhnout Populismus v časech krize knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Populismus v časech krize je 228 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Populismus v časech krize kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Populismus v časech krize z Jiří Kocián – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Populismus v časech krize z Jiří Kocián.

Populární vyhledávání: Populismus v časech krize pdf, stáhnout Populismus v časech krize pdf, stáhnout Populismus v časech krize knihu pdf, Populismus v časech krize kniha ve formátu pdf, zdarma Populismus v časech krize kniha ke stažení, zdarma Populismus v časech krize ebook ve formátu pdf, Populismus v časech krize knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Populismus v časech krize pdf? Jak mohu stáhnout Populismus v časech krize kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Populismus v časech krize zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Populismus v časech krize? stáhnout Populismus v časech krize epub, stáhnout Populismus v časech krize ebook epub, Populismus v časech krize e-kniha ve formátu epub, zdarma Populismus v časech krize ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Populismus v časech krize epub? Jak stáhnout knihu Populismus v časech krize ve formátu epub? Populismus v časech krize mobi, stáhnout Populismus v časech krize mobi, stáhnout Populismus v časech krize e-kniha mobi, Populismus v časech krize kniha ve formátu mobi, zdarma Populismus v časech krize ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Populismus v časech krize mobi? Jak mohu stáhnout knihu Populismus v časech krize v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Populismus v časech krize z Jiří Kocián zdarma? Jak stáhnout Populismus v časech krize z Jiří Kocián e-knihu zdarma?

Leave a Reply