Poselství Plejáďanů

Poselství Plejáďanů

Poselství Plejáďanů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Poselství Plejáďanů z Pavlína Klemm

 • Název knihy: Poselství Plejáďanů
 • Autor knihy: Pavlína Klemm
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Okultismus
 • ISBN: 978-80-8100-496-4
 • EAN: 9788081004964
 • Dostupné soubory: poselstvi-plejadanu-325968.pdf, poselstvi-plejadanu-325968.epub, poselstvi-plejadanu-325968.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Poselství Plejáďanů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Poselství Plejáďanů z Pavlína Klemm

"Plejáďané jsou velmi vyspělé a ušlechtilé inteligentní bytosti z jiné části vesmíru. Protože jsou starší a zkušenější, pomáhají nám a mají o nás starost jako milující starší sourozenci. Vysvětlují nám, jak se máme změnit, aby se učinila přítrž problémům, které zaplavují Zemi, a abychom lépe využívali potenciál, který máme. Dělí se s námi o spoustu zajímavých informací a důležitých rad. Rovněž poutavě vyprávějí o životě na jejich domovské planetě. A také pro nás vytvořili praktická duchovní cvičení. Některá z nejzajímavějších témat, k nimž se Plejáďané v této knize vyjadřují: temné síly a jejich negativní vliv, splynutí s Bohem, vztahy a partnerství, přirozená sebeláska, sexuální energie, úloha a vývoj člověka, časové prostory a dimenze, znečištění planety, myšlenková tvorba nové reality, harmonizace těla a duše…"

Stáhnout Poselství Plejáďanů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Poselství Plejáďanů je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Poselství Plejáďanů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Poselství Plejáďanů z Pavlína Klemm – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Poselství Plejáďanů z Pavlína Klemm.

Populární vyhledávání: Poselství Plejáďanů pdf, stáhnout Poselství Plejáďanů pdf, stáhnout Poselství Plejáďanů knihu pdf, Poselství Plejáďanů kniha ve formátu pdf, zdarma Poselství Plejáďanů kniha ke stažení, zdarma Poselství Plejáďanů ebook ve formátu pdf, Poselství Plejáďanů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Poselství Plejáďanů pdf? Jak mohu stáhnout Poselství Plejáďanů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Poselství Plejáďanů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Poselství Plejáďanů? stáhnout Poselství Plejáďanů epub, stáhnout Poselství Plejáďanů ebook epub, Poselství Plejáďanů e-kniha ve formátu epub, zdarma Poselství Plejáďanů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Poselství Plejáďanů epub? Jak stáhnout knihu Poselství Plejáďanů ve formátu epub? Poselství Plejáďanů mobi, stáhnout Poselství Plejáďanů mobi, stáhnout Poselství Plejáďanů e-kniha mobi, Poselství Plejáďanů kniha ve formátu mobi, zdarma Poselství Plejáďanů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Poselství Plejáďanů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Poselství Plejáďanů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Poselství Plejáďanů z Pavlína Klemm zdarma? Jak stáhnout Poselství Plejáďanů z Pavlína Klemm e-knihu zdarma?

Leave a Reply