Poslední šance

Poslední šance

Poslední šance stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Poslední šance z Dick Francis

 • Název knihy: Poslední šance
 • Autor knihy: Dick Francis
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4519-5
 • EAN: 9788024245195
 • Dostupné soubory: posledni-sance-230631.pdf, posledni-sance-230631.epub, posledni-sance-230631.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Poslední šance v dolní části stránky

Shrnutí knihy Poslední šance z Dick Francis

Bývalý šampion Sid Halley je zaměstnán jako poradce dostihového oddělení detektivní kanceláře Radnor a spol. Dosud se nevzpamatoval ze ztroskotaného manželství, ani z konce své jezdecké kariéry kvůli ruce zmrzačené při pádu. Aby toho nebylo málo, je navíc při řešení jednoho případu postřelen. Když začíná pochybovat o smyslu svého života, upozorní ho tchán, který je sám velkým milovníkem dostihů, na podezřelé skutečností, za nichž padlo několik dostihových závodišť. Sid začne shromažďovat první důkazy a hledat odpovědi na otázky kdo, proč a jak závodiště likviduje. Z domněnek je brzy skutečný případ, při jehož vyšetřování se Sid střetne s mimořádnou krutostí a tvrdě zaplatí za poznání, že jeho nové povolání je mnohem nebezpečnější než kariéra překážkového závodníka. Jeho protivníkem je totiž podvodník velkého formátu, jehož pravé jméno je na seznamu Interpolu.

Stáhnout Poslední šance knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Poslední šance je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Poslední šance kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Poslední šance z Dick Francis – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Poslední šance z Dick Francis.

Populární vyhledávání: Poslední šance pdf, stáhnout Poslední šance pdf, stáhnout Poslední šance knihu pdf, Poslední šance kniha ve formátu pdf, zdarma Poslední šance kniha ke stažení, zdarma Poslední šance ebook ve formátu pdf, Poslední šance knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Poslední šance pdf? Jak mohu stáhnout Poslední šance kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Poslední šance zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Poslední šance? stáhnout Poslední šance epub, stáhnout Poslední šance ebook epub, Poslední šance e-kniha ve formátu epub, zdarma Poslední šance ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Poslední šance epub? Jak stáhnout knihu Poslední šance ve formátu epub? Poslední šance mobi, stáhnout Poslední šance mobi, stáhnout Poslední šance e-kniha mobi, Poslední šance kniha ve formátu mobi, zdarma Poslední šance ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Poslední šance mobi? Jak mohu stáhnout knihu Poslední šance v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Poslední šance z Dick Francis zdarma? Jak stáhnout Poslední šance z Dick Francis e-knihu zdarma?

Leave a Reply