Potíže se ženami

Potíže se ženami

Potíže se ženami stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Potíže se ženami z Jacky Fleming

 • Název knihy: Potíže se ženami
 • Autor knihy: Jacky Fleming
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 128
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-7363-827-6
 • EAN: 9788073638276
 • Dostupné soubory: potize-se-zenami-324791.pdf, potize-se-zenami-324791.epub, potize-se-zenami-324791.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Potíže se ženami v dolní části stránky

Shrnutí knihy Potíže se ženami z Jacky Fleming

Mohou být ženy geniální, nebo na to mají příliš krátké ruce? Proč jsme se ve škole učili jen o dvou či třech významných ženách? Co dělaly všechny ty ostatní? Projdeme si nedávné dějiny pěkně popořádku, ale zaměříme se tentokrát na zástupkyně něžného pohlaví. Osudy žen totiž do značné míry ovlivňovaly názory mužských géniů, jako byl například Charles Darwin (který věřil, že ženy mají menší mozek než muži) nebo John Ruskin (který se zase domníval, že hlavním úkolem žen je prostě chválit muže), a odsuzovaly je k životu v „domácím prostředí“ u rodinného krbu. Pokud vás zajímá, proč se mezi celé zástupy mužských géniů tak obtížně vkliňují nadané a pracovité matematičky, básnířky či sportovkyně, podá vám tato rýpavě sepsaná a osvěživě nakreslená kniha uspokojivé vysvětlení. Chtělo by se napsat geniální – kdyby ovšem autorkou nebyla žena!

Stáhnout Potíže se ženami knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Potíže se ženami je 128 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Potíže se ženami kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Potíže se ženami z Jacky Fleming – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Potíže se ženami z Jacky Fleming.

Populární vyhledávání: Potíže se ženami pdf, stáhnout Potíže se ženami pdf, stáhnout Potíže se ženami knihu pdf, Potíže se ženami kniha ve formátu pdf, zdarma Potíže se ženami kniha ke stažení, zdarma Potíže se ženami ebook ve formátu pdf, Potíže se ženami knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Potíže se ženami pdf? Jak mohu stáhnout Potíže se ženami kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Potíže se ženami zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Potíže se ženami? stáhnout Potíže se ženami epub, stáhnout Potíže se ženami ebook epub, Potíže se ženami e-kniha ve formátu epub, zdarma Potíže se ženami ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Potíže se ženami epub? Jak stáhnout knihu Potíže se ženami ve formátu epub? Potíže se ženami mobi, stáhnout Potíže se ženami mobi, stáhnout Potíže se ženami e-kniha mobi, Potíže se ženami kniha ve formátu mobi, zdarma Potíže se ženami ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Potíže se ženami mobi? Jak mohu stáhnout knihu Potíže se ženami v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Potíže se ženami z Jacky Fleming zdarma? Jak stáhnout Potíže se ženami z Jacky Fleming e-knihu zdarma?

Leave a Reply