Potíže v zálivu Pollensa

Potíže v zálivu Pollensa

Potíže v zálivu Pollensa stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Potíže v zálivu Pollensa z Agatha Christie

 • Název knihy: Potíže v zálivu Pollensa
 • Autor knihy: Agatha Christie
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2011
 • Počet stránek: 174
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-3056-6
 • EAN: 9788024230566
 • Dostupné soubory: potize-v-zalivu-pollensa-82925.pdf, potize-v-zalivu-pollensa-82925.epub, potize-v-zalivu-pollensa-82925.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Potíže v zálivu Pollensa v dolní části stránky

Shrnutí knihy Potíže v zálivu Pollensa z Agatha Christie

Soubor Potíže v zálivu Pollensa od Aghathy Christie vydaný ve velké Británii v roce 1991 zahrnuje povídky, které do té doby vyšly knižně pouze ve Spojených státech.

V titulním příběhu a v Záhadě na regatě se setkáme s Parkerem Pynem, v povídkách Druhý gong a Žlutý kosatec s Herculem Poirotem, v příbězích nazvaných Pestrobarevný čajový servis a Detektivové lásky pak s Harleym Quinem. Dva zbývající – Pes na prvém místě a Květ magnolie – doplňují zdařilou osmičku neotřelých případů z pera královny detektivek.

Stáhnout Potíže v zálivu Pollensa knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Potíže v zálivu Pollensa je 174 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Potíže v zálivu Pollensa kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Potíže v zálivu Pollensa z Agatha Christie – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Potíže v zálivu Pollensa z Agatha Christie.

Populární vyhledávání: Potíže v zálivu Pollensa pdf, stáhnout Potíže v zálivu Pollensa pdf, stáhnout Potíže v zálivu Pollensa knihu pdf, Potíže v zálivu Pollensa kniha ve formátu pdf, zdarma Potíže v zálivu Pollensa kniha ke stažení, zdarma Potíže v zálivu Pollensa ebook ve formátu pdf, Potíže v zálivu Pollensa knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Potíže v zálivu Pollensa pdf? Jak mohu stáhnout Potíže v zálivu Pollensa kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Potíže v zálivu Pollensa zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Potíže v zálivu Pollensa? stáhnout Potíže v zálivu Pollensa epub, stáhnout Potíže v zálivu Pollensa ebook epub, Potíže v zálivu Pollensa e-kniha ve formátu epub, zdarma Potíže v zálivu Pollensa ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Potíže v zálivu Pollensa epub? Jak stáhnout knihu Potíže v zálivu Pollensa ve formátu epub? Potíže v zálivu Pollensa mobi, stáhnout Potíže v zálivu Pollensa mobi, stáhnout Potíže v zálivu Pollensa e-kniha mobi, Potíže v zálivu Pollensa kniha ve formátu mobi, zdarma Potíže v zálivu Pollensa ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Potíže v zálivu Pollensa mobi? Jak mohu stáhnout knihu Potíže v zálivu Pollensa v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Potíže v zálivu Pollensa z Agatha Christie zdarma? Jak stáhnout Potíže v zálivu Pollensa z Agatha Christie e-knihu zdarma?

Leave a Reply