Poustevník

Poustevník

Poustevník stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Poustevník z Thomas Rydahl

 • Název knihy: Poustevník
 • Autor knihy: Thomas Rydahl
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 484
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-204-4119-5
 • EAN: 9788020441195
 • Dostupné soubory: poustevnik-347201.pdf, poustevnik-347201.epub, poustevnik-347201.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Poustevník v dolní části stránky

Shrnutí knihy Poustevník z Thomas Rydahl

Na pláži na kanárském ostrově Fuerteventura se najde havarované auto. Na zadním sedadle je kartonová krabice a v ní leží tělo chlapečka. Nikdo neví, jak se mrtvé dítě jmenuje, a po řidiči vozu není nikde ani stopa.

Vražda je to poslední, co na Fuerteventuře potřebují. Bary a větrem bičované pláže jsou už tak poloprázdné a místní policie je pod tlakem, aby vyšetřování ukončila co nejdříve. Dlouholetý obyvatel ostrova Erhard, jenž vidí víc než většina ostatních, však policistům nedá pokoj a nedovolí, aby od vyšetřování upustili – nemá co ztratit. Přerušil styky se ženou a dítětem žijícími v Dánsku a odřízl se od moderního světa.

Otázkou je, zda starý muž, který neví nic o mobilních telefonech, internetu ani sociálních sítích, vůbec může v dnešním světě objasnit vraždu. Zvlášť když nitky sahají daleko za písečné pláže ostrova…

Stáhnout Poustevník knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Poustevník je 484 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Poustevník kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Poustevník z Thomas Rydahl – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Poustevník z Thomas Rydahl.

Populární vyhledávání: Poustevník pdf, stáhnout Poustevník pdf, stáhnout Poustevník knihu pdf, Poustevník kniha ve formátu pdf, zdarma Poustevník kniha ke stažení, zdarma Poustevník ebook ve formátu pdf, Poustevník knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Poustevník pdf? Jak mohu stáhnout Poustevník kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Poustevník zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Poustevník? stáhnout Poustevník epub, stáhnout Poustevník ebook epub, Poustevník e-kniha ve formátu epub, zdarma Poustevník ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Poustevník epub? Jak stáhnout knihu Poustevník ve formátu epub? Poustevník mobi, stáhnout Poustevník mobi, stáhnout Poustevník e-kniha mobi, Poustevník kniha ve formátu mobi, zdarma Poustevník ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Poustevník mobi? Jak mohu stáhnout knihu Poustevník v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Poustevník z Thomas Rydahl zdarma? Jak stáhnout Poustevník z Thomas Rydahl e-knihu zdarma?

Leave a Reply