Pouštní včela

Pouštní včela

Pouštní včela stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pouštní včela z Veronika Matysová

 • Název knihy: Pouštní včela
 • Autor knihy: Veronika Matysová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7243-962-1
 • EAN: 9788072439621
 • Dostupné soubory: poustni-vcela-316394.pdf, poustni-vcela-316394.epub, poustni-vcela-316394.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pouštní včela v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pouštní včela z Veronika Matysová

Příběh se odehrává v blízkovýchodní Kadíriji, kde vládne diktátor Tárik Al-Baláwí, odpůrce Západu. V Kadíriji je síť výcvikových táborů pro teroristy, kteří jsou po absolvování přípravy rozmisťováni na území USA a Evropy v rámci uprchlických vln. Vše je za kulisami řízeno i financováno z prezidentského paláce.
Ředitel CIA Walter Green přichází za prezidentem Spojených států se statistikou sebevražd v USA, neboť je připraven speciální tajnou operací Pouštní včela pomstít oběti teroristických útoků z 11. září, kvůli nimž přišel o bratra a nepřímo i o otce. Když prezidentovi vysvětlí svůj neobvyklý návrh, prezident váhá, ale nakonec souhlasí.

Stáhnout Pouštní včela knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pouštní včela je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pouštní včela kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pouštní včela z Veronika Matysová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pouštní včela z Veronika Matysová.

Populární vyhledávání: Pouštní včela pdf, stáhnout Pouštní včela pdf, stáhnout Pouštní včela knihu pdf, Pouštní včela kniha ve formátu pdf, zdarma Pouštní včela kniha ke stažení, zdarma Pouštní včela ebook ve formátu pdf, Pouštní včela knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pouštní včela pdf? Jak mohu stáhnout Pouštní včela kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pouštní včela zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pouštní včela? stáhnout Pouštní včela epub, stáhnout Pouštní včela ebook epub, Pouštní včela e-kniha ve formátu epub, zdarma Pouštní včela ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pouštní včela epub? Jak stáhnout knihu Pouštní včela ve formátu epub? Pouštní včela mobi, stáhnout Pouštní včela mobi, stáhnout Pouštní včela e-kniha mobi, Pouštní včela kniha ve formátu mobi, zdarma Pouštní včela ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pouštní včela mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pouštní včela v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pouštní včela z Veronika Matysová zdarma? Jak stáhnout Pouštní včela z Veronika Matysová e-knihu zdarma?

Leave a Reply