Povedená partička 1: Past na surovce

Povedená partička 1: Past na surovce

Povedená partička 1: Past na surovce stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Povedená partička 1: Past na surovce z Michael Fry

 • Název knihy: Povedená partička 1: Past na surovce
 • Autor knihy: Michael Fry
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: 9 až 12 let
 • ISBN: 978-80-242-4446-4
 • EAN: 9788024244464
 • Dostupné soubory: povedena-particka-past-na-surovce-201284.pdf, povedena-particka-past-na-surovce-201284.epub, povedena-particka-past-na-surovce-201284.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Povedená partička 1: Past na surovce v dolní části stránky

Shrnutí knihy Povedená partička 1: Past na surovce z Michael Fry

Nicka nestydatě šikanuje spolužák. Když ho nacpe do skříňky v šatně, výchovný poradce usoudí, že je načase, aby se zařadil do kolektivu, a tak z něj a dalších dvou třídních zoufalců, Molly a Karla, vznikne Povedená partička. Její členové ze sebe nejdřív nejsou moc nadšení, ale když je přihlouplý Roy šikanuje čím dál víc, nezbývá jim než se pokusit mu v tom zabránit…
Text, psaný s jemným humorem a s nadhledem, je doplněn množstvím vtipů a komiksových kreseb.

Stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Povedená partička 1: Past na surovce je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Povedená partička 1: Past na surovce kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Povedená partička 1: Past na surovce z Michael Fry – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Povedená partička 1: Past na surovce z Michael Fry.

Populární vyhledávání: Povedená partička 1: Past na surovce pdf, stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce pdf, stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce knihu pdf, Povedená partička 1: Past na surovce kniha ve formátu pdf, zdarma Povedená partička 1: Past na surovce kniha ke stažení, zdarma Povedená partička 1: Past na surovce ebook ve formátu pdf, Povedená partička 1: Past na surovce knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce pdf? Jak mohu stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Povedená partička 1: Past na surovce? stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce epub, stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce ebook epub, Povedená partička 1: Past na surovce e-kniha ve formátu epub, zdarma Povedená partička 1: Past na surovce ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Povedená partička 1: Past na surovce epub? Jak stáhnout knihu Povedená partička 1: Past na surovce ve formátu epub? Povedená partička 1: Past na surovce mobi, stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce mobi, stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce e-kniha mobi, Povedená partička 1: Past na surovce kniha ve formátu mobi, zdarma Povedená partička 1: Past na surovce ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Povedená partička 1: Past na surovce mobi? Jak mohu stáhnout knihu Povedená partička 1: Past na surovce v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce z Michael Fry zdarma? Jak stáhnout Povedená partička 1: Past na surovce z Michael Fry e-knihu zdarma?

Leave a Reply