Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve

Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve

Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve z Marta Thurzová

 • Název knihy: Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve
 • Autor knihy: Marta Thurzová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: papírenské zboží nezařazeno
 • ISBN: 978-80-8168-368-8
 • EAN: 9788081683688
 • Dostupné soubory: pracovnopravne-vztahy-v-uzemnej-samosprave-347107.pdf, pracovnopravne-vztahy-v-uzemnej-samosprave-347107.epub, pracovnopravne-vztahy-v-uzemnej-samosprave-347107.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve z Marta Thurzová

Publikácia „Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve“ objasňuje právny režim, ktorým sa riadia pracovnoprávne vzťahy rôznych kategórií zamestnancov a funkcionárov územnej samosprávy. Je dielom kolektívu autorov (doc. JUDr. Marta Thurzová, CSc., JUDr. Ladislav Dudor, PhD., JUDr. Juraj Mezei, PhD.), ktorí prostredníctvom analýzy súčasnej legislatívy a jej konfrontáciou s praxou, poukazujú na problémy a špecifiká pracovných vzťahov predstaviteľov samosprávy. Zároveň prichádzajú aj s návrhmi na potrebné legislatívne zmeny, ktoré by mali viesť k dosiahnutiu adekvátnej právnej úpravy pracovných vzťahov. Publikácia je určená pre odborných zamestnancov obcí a samosprávnych krajov, ako aj volených predstaviteľov územnej samosprávy.

Stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve z Marta Thurzová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve z Marta Thurzová.

Populární vyhledávání: Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve pdf, stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve pdf, stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve knihu pdf, Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve kniha ve formátu pdf, zdarma Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve kniha ke stažení, zdarma Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve ebook ve formátu pdf, Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve pdf? Jak mohu stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve? stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve epub, stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve ebook epub, Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve e-kniha ve formátu epub, zdarma Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve epub? Jak stáhnout knihu Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve ve formátu epub? Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve mobi, stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve mobi, stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve e-kniha mobi, Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve kniha ve formátu mobi, zdarma Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve z Marta Thurzová zdarma? Jak stáhnout Pracovnoprávne vzťahy v územnej samospráve z Marta Thurzová e-knihu zdarma?

Leave a Reply