Praktikum z rímskeho práva

Praktikum z rímskeho práva

Praktikum z rímskeho práva stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Praktikum z rímskeho práva z Veronika Kleňová

 • Název knihy: Praktikum z rímskeho práva
 • Autor knihy: Veronika Kleňová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 195
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-546-0
 • EAN: 9788081685460
 • Dostupné soubory: praktikum-z-rimskeho-prava-347200.pdf, praktikum-z-rimskeho-prava-347200.epub, praktikum-z-rimskeho-prava-347200.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Praktikum z rímskeho práva v dolní části stránky

Shrnutí knihy Praktikum z rímskeho práva z Veronika Kleňová

Zmyslom štúdia rímskeho práva nie je memorovanie absolútne platných pravidiel. Jeho štúdium má naopak viesť k nadobudnutiu intelektuálnych zručností, prostredníctvom ktorých študent dokáže identifikovať civilnoprávny problém, zvážiť do úvahy prichádzajúce riešenia a z nich vybrať to, správnosť ktorého je najpresvedčivejšia, pretože ju možno podporiť najpresvedčivejšími argumentami.

Predkladané praktikum predstavuje doplnkovú literatúru na upevnenie a praktické pochopenie teoretických poznatkov z rímskeho práva. Ponúka praktické prípady a ich rímsko-právne riešenie, pričom sa zameriava na inštitúty, ktoré sú relevantné pre moderné občianske právo. Keďže predpokladá súčasné používanie literatúry učebnicového typu, teóriu obsahuje iba v miere nevyhnutnej k riešeniu jednotlivých prípadov s dôrazom na oblasti, s ktorými majú študenti pri štúdiu najčastejšie ťažkosti. Ponúkané riešenia majú začínajúcim študentom načrtnúť smer uvažovania a zároveň poslúžiť aj ako námet na diskusiu.

Stáhnout Praktikum z rímskeho práva knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Praktikum z rímskeho práva je 195 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Praktikum z rímskeho práva kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Praktikum z rímskeho práva z Veronika Kleňová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Praktikum z rímskeho práva z Veronika Kleňová.

Populární vyhledávání: Praktikum z rímskeho práva pdf, stáhnout Praktikum z rímskeho práva pdf, stáhnout Praktikum z rímskeho práva knihu pdf, Praktikum z rímskeho práva kniha ve formátu pdf, zdarma Praktikum z rímskeho práva kniha ke stažení, zdarma Praktikum z rímskeho práva ebook ve formátu pdf, Praktikum z rímskeho práva knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Praktikum z rímskeho práva pdf? Jak mohu stáhnout Praktikum z rímskeho práva kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Praktikum z rímskeho práva zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Praktikum z rímskeho práva? stáhnout Praktikum z rímskeho práva epub, stáhnout Praktikum z rímskeho práva ebook epub, Praktikum z rímskeho práva e-kniha ve formátu epub, zdarma Praktikum z rímskeho práva ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Praktikum z rímskeho práva epub? Jak stáhnout knihu Praktikum z rímskeho práva ve formátu epub? Praktikum z rímskeho práva mobi, stáhnout Praktikum z rímskeho práva mobi, stáhnout Praktikum z rímskeho práva e-kniha mobi, Praktikum z rímskeho práva kniha ve formátu mobi, zdarma Praktikum z rímskeho práva ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Praktikum z rímskeho práva mobi? Jak mohu stáhnout knihu Praktikum z rímskeho práva v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Praktikum z rímskeho práva z Veronika Kleňová zdarma? Jak stáhnout Praktikum z rímskeho práva z Veronika Kleňová e-knihu zdarma?

Leave a Reply