Pravda o tobě

Pravda o tobě

Pravda o tobě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pravda o tobě z Susan Lewis

 • Název knihy: Pravda o tobě
 • Autor knihy: Susan Lewis
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-2758-9
 • EAN: 9788024927589
 • Dostupné soubory: pravda-o-tobe-244128.pdf, pravda-o-tobe-244128.epub, pravda-o-tobe-244128.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pravda o tobě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pravda o tobě z Susan Lewis

Lainey Hollingsworthová se ze všech sil snaží udržet svoji rodinu pohromadě. Podporuje svého manžela v jeho kariéře spisovatele, trpělivě naslouchá své dospívající dceři, která se rozhodla všemu vzdorovat, i nevlastnímu synovi, který ji obviňuje, že mu zničila život. Navíc se stará o svého nevlastního otce, který trpí Alzheimerovou chorobou. Samu ji ale nejvíce tíží vlastní minulost – nevyřešené otázky ohledně jejího biologického otce, o němž jí matka nikdy nic bližšího neřekla.
Lainey se rozhodne vydat se do matčiny rodné země, do kraje kouzelného Lago di Trasimeno, a pokusit se najít otázky, které ji celá léta pronásledují. Proč matka opustila rodnou Itálii a usadila se v Británii? Kdo je jejím skutečným otcem? Proč ho doposud nepoznala? Když pak zničehonic dostane zprávu: Zeptej se svého muže na Julii…, ocitne se v pasti – otázky minulosti jsou naléhavější než kdy dřív a budoucnost nejistá. Lainey musí čelit rozhodnutím, kterým by nechtěla čelit žádná žena.

Stáhnout Pravda o tobě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pravda o tobě je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pravda o tobě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pravda o tobě z Susan Lewis – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pravda o tobě z Susan Lewis.

Populární vyhledávání: Pravda o tobě pdf, stáhnout Pravda o tobě pdf, stáhnout Pravda o tobě knihu pdf, Pravda o tobě kniha ve formátu pdf, zdarma Pravda o tobě kniha ke stažení, zdarma Pravda o tobě ebook ve formátu pdf, Pravda o tobě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pravda o tobě pdf? Jak mohu stáhnout Pravda o tobě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pravda o tobě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pravda o tobě? stáhnout Pravda o tobě epub, stáhnout Pravda o tobě ebook epub, Pravda o tobě e-kniha ve formátu epub, zdarma Pravda o tobě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pravda o tobě epub? Jak stáhnout knihu Pravda o tobě ve formátu epub? Pravda o tobě mobi, stáhnout Pravda o tobě mobi, stáhnout Pravda o tobě e-kniha mobi, Pravda o tobě kniha ve formátu mobi, zdarma Pravda o tobě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pravda o tobě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pravda o tobě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pravda o tobě z Susan Lewis zdarma? Jak stáhnout Pravda o tobě z Susan Lewis e-knihu zdarma?

Leave a Reply