Pravidla zdvořilosti

Pravidla zdvořilosti

Pravidla zdvořilosti stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pravidla zdvořilosti z Amor Towles

 • Název knihy: Pravidla zdvořilosti
 • Autor knihy: Amor Towles
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7429-896-7
 • EAN: 9788074298967
 • Dostupné soubory: pravidla-zdvorilosti-348494.pdf, pravidla-zdvorilosti-348494.epub, pravidla-zdvorilosti-348494.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pravidla zdvořilosti v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pravidla zdvořilosti z Amor Towles

Čtenáři i kritikou oslavovaný román z prostředí newyorské smetánky třicátých let minulého století, který dává vzpomenout na to nejlepší z děl F. Scotta Fitzgeralda. Pětadvacetiletá Katey nemá na konci roku 1937 příliš důvodů k oslavám, a tak si s kamarádkou naplánuje klidný silvestrovský večer v zapadlém jazzovém baru. Náhodné setkání s úspěšným bankéřem Tinkerem, který v baru hledá svého bratra, jí však naprosto změní život. Od onoho osudného Silvestra pak sledujeme Kateyinu klikatou cestu mezi newyorskou smetánku, poznáme pozlátko i bídu „lepší společnosti“ a nahlédneme do duše neobyčejné dívky s ještě neobyčejnějším osudem. Amor Towles se v románu Pravidla zdvořilosti pokouší o zdánlivě nemožné – očima ženy se v něm probouzí dávno zaniklý svět se všemi jeho nepsanými zákony a zásadami, které něžnému pohlaví nedávaly příliš šancí na seberealizaci a úspěch. Období 30. let minulého století se mu však daří vykreslit s obdivuhodnou živostí a čtenář se zvědavostí sleduje, kam až se Katey za pomoci šťastných náhod i vlastních schopností podaří vystoupat.

Stáhnout Pravidla zdvořilosti knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pravidla zdvořilosti je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pravidla zdvořilosti kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pravidla zdvořilosti z Amor Towles – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pravidla zdvořilosti z Amor Towles.

Populární vyhledávání: Pravidla zdvořilosti pdf, stáhnout Pravidla zdvořilosti pdf, stáhnout Pravidla zdvořilosti knihu pdf, Pravidla zdvořilosti kniha ve formátu pdf, zdarma Pravidla zdvořilosti kniha ke stažení, zdarma Pravidla zdvořilosti ebook ve formátu pdf, Pravidla zdvořilosti knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pravidla zdvořilosti pdf? Jak mohu stáhnout Pravidla zdvořilosti kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pravidla zdvořilosti zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pravidla zdvořilosti? stáhnout Pravidla zdvořilosti epub, stáhnout Pravidla zdvořilosti ebook epub, Pravidla zdvořilosti e-kniha ve formátu epub, zdarma Pravidla zdvořilosti ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pravidla zdvořilosti epub? Jak stáhnout knihu Pravidla zdvořilosti ve formátu epub? Pravidla zdvořilosti mobi, stáhnout Pravidla zdvořilosti mobi, stáhnout Pravidla zdvořilosti e-kniha mobi, Pravidla zdvořilosti kniha ve formátu mobi, zdarma Pravidla zdvořilosti ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pravidla zdvořilosti mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pravidla zdvořilosti v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pravidla zdvořilosti z Amor Towles zdarma? Jak stáhnout Pravidla zdvořilosti z Amor Towles e-knihu zdarma?

Leave a Reply