Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce

Pravítko a kružítko - Praktické geometrické konstrukce

Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce z Andrew Sutton

 • Název knihy: Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce
 • Autor knihy: Andrew Sutton
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 64
 • Žánrové knihy: Fyzika, astronomie, matematika
 • ISBN: 978-80-7363-724-8
 • EAN: 9788073637248
 • Dostupné soubory: pravitko-a-kruzitko-prakticke-geometricke-konstrukce-317494.pdf, pravitko-a-kruzitko-prakticke-geometricke-konstrukce-317494.epub, pravitko-a-kruzitko-prakticke-geometricke-konstrukce-317494.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce v dolní části stránky

Shrnutí knihy Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce z Andrew Sutton

Přímky a kružnice užívali lidé v umění, architektuře a matematice od nejstarších dob. Tyto jednoduché geometrické tvary pozorovali kolem sebe, později je byli schopni vyznačit pomocí provazu a nakonec přišli s jednoduchými nástroji: pravítkem a kružítkem. Tato kniha seznamuje čtenáře s počátky a principy geometrie pomocí těchto základních nástrojů. Ukazuje, jak jsou tyto geometrické konstrukce, po staletí užívané umělci, řemeslníky či architekty, nejen užitečné, ale i elegantní. Ostatně si to můžete vyzkoušet sami – neexistuje adekvátní náhrada za pravítko a kružítko na papíře. Vstupte do světa geometrie bez měření.

Stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce je 64 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce z Andrew Sutton – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce z Andrew Sutton.

Populární vyhledávání: Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce pdf, stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce pdf, stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce knihu pdf, Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce kniha ve formátu pdf, zdarma Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce kniha ke stažení, zdarma Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce ebook ve formátu pdf, Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce pdf? Jak mohu stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce? stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce epub, stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce ebook epub, Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce e-kniha ve formátu epub, zdarma Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce epub? Jak stáhnout knihu Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce ve formátu epub? Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce mobi, stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce mobi, stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce e-kniha mobi, Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce kniha ve formátu mobi, zdarma Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce mobi? Jak mohu stáhnout knihu Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce z Andrew Sutton zdarma? Jak stáhnout Pravítko a kružítko – Praktické geometrické konstrukce z Andrew Sutton e-knihu zdarma?

Leave a Reply