Právní minirádce pro život

Právní minirádce pro život

Právní minirádce pro život stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Právní minirádce pro život z Jarmila Rýdlová

 • Název knihy: Právní minirádce pro život
 • Autor knihy: Jarmila Rýdlová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-271-0179-5
 • EAN: 9788027101795
 • Dostupné soubory: pravni-miniradce-pro-zivot-346329.pdf, pravni-miniradce-pro-zivot-346329.epub, pravni-miniradce-pro-zivot-346329.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Právní minirádce pro život v dolní části stránky

Shrnutí knihy Právní minirádce pro život z Jarmila Rýdlová

Potýkáte se s reklamací zboží? Víte, na co máte právo, když nakupujete přes internet? Hledáte vhodného dodavatele plynu a elektřiny, ale ztrácíte se v záplavě zaručeně nejvýhodnějších nabídek? Čeká vás rozvod nebo dědické řízení? Přete se se sousedem, kdo má uklidit spadané listí, nebo vám vadí ustavičný štěkot jeho psa? Na co máte nárok u lékaře?

Kniha provádí čtenáře právní problematikou v běžných životních situacích. To vše srozumitelnou a lehce humornou formou, která propojuje teorii s praktickými příklady. Každá kapitola je zakončena kontrolním vědomostním kvízem.

Kniha je vhodná nejen pro laického čtenáře, ale rovněž jako doplňující studijní materiál pro studenty SŠ, VOŠ a VŠ, u kterých se předpokládá základní orientace v občanském právu (např. studenti ekonomie, podnikatelství, marketingu, sociální sféry).

Stáhnout Právní minirádce pro život knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Právní minirádce pro život je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Právní minirádce pro život kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Právní minirádce pro život z Jarmila Rýdlová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Právní minirádce pro život z Jarmila Rýdlová.

Populární vyhledávání: Právní minirádce pro život pdf, stáhnout Právní minirádce pro život pdf, stáhnout Právní minirádce pro život knihu pdf, Právní minirádce pro život kniha ve formátu pdf, zdarma Právní minirádce pro život kniha ke stažení, zdarma Právní minirádce pro život ebook ve formátu pdf, Právní minirádce pro život knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Právní minirádce pro život pdf? Jak mohu stáhnout Právní minirádce pro život kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Právní minirádce pro život zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Právní minirádce pro život? stáhnout Právní minirádce pro život epub, stáhnout Právní minirádce pro život ebook epub, Právní minirádce pro život e-kniha ve formátu epub, zdarma Právní minirádce pro život ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Právní minirádce pro život epub? Jak stáhnout knihu Právní minirádce pro život ve formátu epub? Právní minirádce pro život mobi, stáhnout Právní minirádce pro život mobi, stáhnout Právní minirádce pro život e-kniha mobi, Právní minirádce pro život kniha ve formátu mobi, zdarma Právní minirádce pro život ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Právní minirádce pro život mobi? Jak mohu stáhnout knihu Právní minirádce pro život v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Právní minirádce pro život z Jarmila Rýdlová zdarma? Jak stáhnout Právní minirádce pro život z Jarmila Rýdlová e-knihu zdarma?

Leave a Reply