Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven

Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven

Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven z Michaela Povolná

 • Název knihy: Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven
 • Autor knihy: Michaela Povolná
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Právo
 • ISBN: 978-80-87785-04-1
 • EAN: 9788087785041
 • Dostupné soubory: pravni-radce-pro-pracovniky-ve-zdravotnictvi-a-klienty-zdravotnich-pojistoven-325517.pdf, pravni-radce-pro-pracovniky-ve-zdravotnictvi-a-klienty-zdravotnich-pojistoven-325517.epub, pravni-radce-pro-pracovniky-ve-zdravotnictvi-a-klienty-zdravotnich-pojistoven-325517.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven v dolní části stránky

Shrnutí knihy Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven z Michaela Povolná

Předkládaná publikace je určena primárně pro poskytovatele zdravotních služeb a zdravotnické pracovníky, kteří se ve své každodenní praxi setkávají s otázkami zdravotnického práva; pomoc s orientací v relevantních právních předpisech však může poskytnout i samotným pacientům z řad laické veřejnosti.
Publikace představuje komplexní pohled na problematiku práv a povinností pacientů a zdravotnických pracovníků při poskytování zdravotních služeb, která zahrnuje celou řadu aktuálně řešených obecných, ale i dílčích témat, přičemž zasahuje do hlubších teoretických i praktických souvislostí.
Vzhledem k tomu, že poskytování zdravotních služeb patří z hlediska právní odpovědnosti k nejrizikovějším oblastem lidské činnosti, reaguje publikace na tuto skutečnost a prezentuje jednotlivá úskalí poskytování zdravotních služeb na konkrétních kazuistikách a příkladech z praxe. Čtenář tak v této knize nalezne odpovědi na své dotazy směřující právě k aplikaci jednotlivých právních předpisů. Výklad je dále doplněn o aktuální judikaturu českých i evropských soudů a rozhodovací praxi a stanoviska vybraných správních orgánů.

Stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven z Michaela Povolná – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven z Michaela Povolná.

Populární vyhledávání: Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven pdf, stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven pdf, stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven knihu pdf, Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven kniha ve formátu pdf, zdarma Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven kniha ke stažení, zdarma Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven ebook ve formátu pdf, Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven pdf? Jak mohu stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven? stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven epub, stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven ebook epub, Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven e-kniha ve formátu epub, zdarma Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven epub? Jak stáhnout knihu Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven ve formátu epub? Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven mobi, stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven mobi, stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven e-kniha mobi, Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven kniha ve formátu mobi, zdarma Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven mobi? Jak mohu stáhnout knihu Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven z Michaela Povolná zdarma? Jak stáhnout Právní rádce pro pracovníky ve zdravotnictví a klienty zdravotních pojišťoven z Michaela Povolná e-knihu zdarma?

Leave a Reply