Právomoc a rozhodné právo

Právomoc a rozhodné právo

Právomoc a rozhodné právo stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Právomoc a rozhodné právo z Pavel Lacko

 • Název knihy: Právomoc a rozhodné právo
 • Autor knihy: Pavel Lacko
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 148
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-616-0
 • EAN: 9788081686160
 • Dostupné soubory: pravomoc-a-rozhodne-pravo-346937.pdf, pravomoc-a-rozhodne-pravo-346937.epub, pravomoc-a-rozhodne-pravo-346937.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Právomoc a rozhodné právo v dolní části stránky

Shrnutí knihy Právomoc a rozhodné právo z Pavel Lacko

V súčasnosti je často potrebné analyzovať právne vzťahy s cudzím prvkom a riešiť právne problémy s tým spojené.

Cieľom tejto krátkej publikácie nie je podať vyčerpávajúci výklad, ale poskytnúť čitateľovi stručný základný prehľad problematiky právomoci a rozhodného práva v obchodnoprávnych a v občianskoprávnych veciach. Účelom je takisto vytvoriť podklad pre prednáškovú a pedagogickú činnosť.
Publikácia je zameraná predovšetkým na európske predpisy, ktoré v súčasnosti z veľkej časti pokrývajú úpravu uvedenej problematiky. Výklad je doplnený o základnú relevantnú rozhodovaciu činnosť Súdneho dvora Európskej únie a národných súdov.

Keďže prvé vydanie tejto publikácie je už vypredané a úprava právomoci, uznávania a výkonu cudzích súdnych rozhodnutí v občianskych a obchodných veciach sa výrazne zmenila (od 15.januára 2015 sa aplikuje nové nariadenie č.1215/2012), bolo po úprave, doplnení a aktualizácii pristúpené k príprave tohto druhého vydania.

Publikácia je určená študentom právnických fakúlt, no môže poslúžiť aj odbornej verejnosti (advokátom, sudcom, vyšším súdnym úradníkom) ako úvod do problematiky obchodnoprávnych a občianskoprávnych vzťahov s cudzím prvkom.

Stáhnout Právomoc a rozhodné právo knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Právomoc a rozhodné právo je 148 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Právomoc a rozhodné právo kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Právomoc a rozhodné právo z Pavel Lacko – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Právomoc a rozhodné právo z Pavel Lacko.

Populární vyhledávání: Právomoc a rozhodné právo pdf, stáhnout Právomoc a rozhodné právo pdf, stáhnout Právomoc a rozhodné právo knihu pdf, Právomoc a rozhodné právo kniha ve formátu pdf, zdarma Právomoc a rozhodné právo kniha ke stažení, zdarma Právomoc a rozhodné právo ebook ve formátu pdf, Právomoc a rozhodné právo knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Právomoc a rozhodné právo pdf? Jak mohu stáhnout Právomoc a rozhodné právo kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Právomoc a rozhodné právo zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Právomoc a rozhodné právo? stáhnout Právomoc a rozhodné právo epub, stáhnout Právomoc a rozhodné právo ebook epub, Právomoc a rozhodné právo e-kniha ve formátu epub, zdarma Právomoc a rozhodné právo ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Právomoc a rozhodné právo epub? Jak stáhnout knihu Právomoc a rozhodné právo ve formátu epub? Právomoc a rozhodné právo mobi, stáhnout Právomoc a rozhodné právo mobi, stáhnout Právomoc a rozhodné právo e-kniha mobi, Právomoc a rozhodné právo kniha ve formátu mobi, zdarma Právomoc a rozhodné právo ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Právomoc a rozhodné právo mobi? Jak mohu stáhnout knihu Právomoc a rozhodné právo v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Právomoc a rozhodné právo z Pavel Lacko zdarma? Jak stáhnout Právomoc a rozhodné právo z Pavel Lacko e-knihu zdarma?

Leave a Reply