Prázdniny Billa Madlafouska

Prázdniny Billa Madlafouska

Prázdniny Billa Madlafouska stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Prázdniny Billa Madlafouska z David Laňka

 • Název knihy: Prázdniny Billa Madlafouska
 • Autor knihy: David Laňka
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 172
 • Žánrové knihy: 9 až 12 let
 • ISBN: 978-80-87973-26-4
 • EAN: 9788087973264
 • Dostupné soubory: prazdniny-billa-madlafouska-317152.pdf, prazdniny-billa-madlafouska-317152.epub, prazdniny-billa-madlafouska-317152.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Prázdniny Billa Madlafouska v dolní části stránky

Shrnutí knihy Prázdniny Billa Madlafouska z David Laňka

Třetí pokračování úspěšných příběhů oblíbeného dětského hrdiny.
Tam, kde skončil druhý díl – Průšvihy Billa Madlafouska, tam třetí díl příběhů oblíbeného dětského hrdiny začíná. Bill a jeho přátelé Bůček, Bedna a Madla se probouzejí do začátku prázdnin, do toho nekonečného prostoru pro všechno, co chtějí dělat, ale na co kvůli škole a učení neměli čas. Mohou spát, do kdy chtějí. Nemají žádné povinnosti (pokud v to nepočítáme mytí nádobí a skládání ponožek). Mají nekonečně času na hraní. Jedno ale se tu však najde – nemohou být celé prázdniny spolu.
Na Billa čekají dvě veliké prázdninové zkoušky. Poprvé v životě jede na tábor. Poprvé v životě je pryč od své rodiny a pranic se mu to nelíbí. Musí se sžít s dětmi, které nezná, musí čelit útoku jedné hezké holky a odolat, protože má přece Madlu! Když se pak vrátí z tábora domů, čeká ho druhá zkouška. Madla si totiž s ním a jeho sestřičkou KJ chce neustále hrát na rodinu.

Třetí díl příběhů Billa Madlafouska se nese ve stejně rozverném duchu jako předchozí knihy. Humorné příhody jsou prosluněné bezstarostností léta a zavedou hrdiny do situací, které od nich budou vyžadovat rozhodnost, důvtip a přemýšlení. Což jim ale nedělá žádný problém, protože když je vám deset a chystáte se do páté třídy, tak už přece víte, o čem život je.

Stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Prázdniny Billa Madlafouska je 172 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Prázdniny Billa Madlafouska kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Prázdniny Billa Madlafouska z David Laňka – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Prázdniny Billa Madlafouska z David Laňka.

Populární vyhledávání: Prázdniny Billa Madlafouska pdf, stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska pdf, stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska knihu pdf, Prázdniny Billa Madlafouska kniha ve formátu pdf, zdarma Prázdniny Billa Madlafouska kniha ke stažení, zdarma Prázdniny Billa Madlafouska ebook ve formátu pdf, Prázdniny Billa Madlafouska knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska pdf? Jak mohu stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Prázdniny Billa Madlafouska? stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska epub, stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska ebook epub, Prázdniny Billa Madlafouska e-kniha ve formátu epub, zdarma Prázdniny Billa Madlafouska ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Prázdniny Billa Madlafouska epub? Jak stáhnout knihu Prázdniny Billa Madlafouska ve formátu epub? Prázdniny Billa Madlafouska mobi, stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska mobi, stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska e-kniha mobi, Prázdniny Billa Madlafouska kniha ve formátu mobi, zdarma Prázdniny Billa Madlafouska ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Prázdniny Billa Madlafouska mobi? Jak mohu stáhnout knihu Prázdniny Billa Madlafouska v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska z David Laňka zdarma? Jak stáhnout Prázdniny Billa Madlafouska z David Laňka e-knihu zdarma?

Leave a Reply