Princezná a Curdie

Princezná a Curdie

Princezná a Curdie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Princezná a Curdie z George MacDonald

 • Název knihy: Princezná a Curdie
 • Autor knihy: George MacDonald
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 264
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-8156-084-2
 • EAN: 9788081560842
 • Dostupné soubory: princezna-a-curdie-336510.pdf, princezna-a-curdie-336510.epub, princezna-a-curdie-336510.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Princezná a Curdie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Princezná a Curdie z George MacDonald

Mladý baník Curdie, ktorý v kráľovských baniach doluje striebro a drahokamy, je povolaný do kráľovského mesta za tajomným poslaním. Stane sa svedkom zvláštnych udalostí, bude musieť urobiť nejedno vážne rozhodnutie a zažije stretnutie s nevýslovnou krásou a múdrosťou, čo mu dodá silu čeliť nebezpečenstvu, ľudskej zlobe i prenasledovaniu.

George MacDonald, ktorého mnohí pokladajú za otca žánru fantasy inšpiroval a tvorivo ovplyvnil takých významných autorov, akými boli J.R.R. Tolkien, C.S. Lewis, G.K. Chesterton, Elizabeth Yates či Lewis Carroll.

„Nikdy som neskrýval skutočnosť, že pokladám Georgea Macdonalda za svojho ‚majstra‘; vlastne si nespomínam na žiadnu svoju knihu, v ktorej by som ho necitoval.“ C.S. Lewis

„Kniha Princezná a goblin bola významným míľnikom v mojom živote a zásadne zmenila pohľad na celú moju existenciu.“ G.K. Chesterton

„George MacDonald je určite prastarým otcom nás všetkých – všetkých, ktorí sa zmierujeme s pravdou prostredníctvom predstavivosti.“ Madeleine L‘Engle

Stáhnout Princezná a Curdie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Princezná a Curdie je 264 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Princezná a Curdie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Princezná a Curdie z George MacDonald – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Princezná a Curdie z George MacDonald.

Populární vyhledávání: Princezná a Curdie pdf, stáhnout Princezná a Curdie pdf, stáhnout Princezná a Curdie knihu pdf, Princezná a Curdie kniha ve formátu pdf, zdarma Princezná a Curdie kniha ke stažení, zdarma Princezná a Curdie ebook ve formátu pdf, Princezná a Curdie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Princezná a Curdie pdf? Jak mohu stáhnout Princezná a Curdie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Princezná a Curdie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Princezná a Curdie? stáhnout Princezná a Curdie epub, stáhnout Princezná a Curdie ebook epub, Princezná a Curdie e-kniha ve formátu epub, zdarma Princezná a Curdie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Princezná a Curdie epub? Jak stáhnout knihu Princezná a Curdie ve formátu epub? Princezná a Curdie mobi, stáhnout Princezná a Curdie mobi, stáhnout Princezná a Curdie e-kniha mobi, Princezná a Curdie kniha ve formátu mobi, zdarma Princezná a Curdie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Princezná a Curdie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Princezná a Curdie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Princezná a Curdie z George MacDonald zdarma? Jak stáhnout Princezná a Curdie z George MacDonald e-knihu zdarma?

Leave a Reply