Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku

Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku

Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku z Barbara Pease

 • Název knihy: Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku
 • Autor knihy: Barbara Pease
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2010
 • Počet stránek: 318
 • Žánrové knihy: Partnerství
 • ISBN: 978-80-249-1374-2
 • EAN: 9788024913742
 • Dostupné soubory: proc-muzi-chteji-sex-a-zeny-potrebuji-lasku-92049.pdf, proc-muzi-chteji-sex-a-zeny-potrebuji-lasku-92049.epub, proc-muzi-chteji-sex-a-zeny-potrebuji-lasku-92049.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku z Barbara Pease

Proč vůbec stojíme o sex? A co je to vlastně láska? Tuto otázku si lidé kladou už tisíce let, přesto uspokojivá odpověď stále neexistuje. Autoři převádí řeč vědy a špičkového výzkumu do zábavného čtení a vysvětlují čtenářům, jak s vědeckými poznatky naložit. Probírají vztahy mezi partnery opravdu důkladně – od základní otázky, jak najít toho pravého, až po krátkodobé milostné aférky. Vysvětlují, proč vznikl sex, láska i zamilovanost, v které části mozku láska sídlí, jak je to s mimomanželským sexem nebo proč si muži a ženy s láskou a sexem spojují odlišná očekávání. Nabízejí rovněž strategie, jimiž lze svou tržní hodnotu v očích potenciálních partnerů zvýšit. To vše dělají se svým typickým humorem a štiplavou nadsázkou, protože dobře vědí, že pár výstižných slov často znamená více než dlouhá řada čísel. A jak zní jejich recept na spokojené partnerství? Chcete-li být šťastná s mužem, musíte ho hodně chápat a málo milovat. Chcete-li být šťastný s ženou, musíte ji hodně milovat a vůbec se nesnažit ji pochopit. A nezapomeňte: Existují dvě teorie, jak se hádat se ženami. Ani jedna nefunguje.

Stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku je 318 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku z Barbara Pease – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku z Barbara Pease.

Populární vyhledávání: Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku pdf, stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku pdf, stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku knihu pdf, Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku kniha ve formátu pdf, zdarma Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku kniha ke stažení, zdarma Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku ebook ve formátu pdf, Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku pdf? Jak mohu stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku? stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku epub, stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku ebook epub, Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku e-kniha ve formátu epub, zdarma Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku epub? Jak stáhnout knihu Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku ve formátu epub? Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku mobi, stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku mobi, stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku e-kniha mobi, Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku kniha ve formátu mobi, zdarma Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku z Barbara Pease zdarma? Jak stáhnout Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku z Barbara Pease e-knihu zdarma?

Leave a Reply