Problém tří těles

Problém tří těles

Problém tří těles stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Problém tří těles z Liou Cch´-Sin

 • Název knihy: Problém tří těles
 • Autor knihy: Liou Cch´-Sin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 447
 • Žánrové knihy: Sci-fi
 • ISBN: 9788075770615
 • EAN: 9788075770615
 • Dostupné soubory: problem-tri-teles-313775.pdf, problem-tri-teles-313775.epub, problem-tri-teles-313775.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Problém tří těles v dolní části stránky

Shrnutí knihy Problém tří těles z Liou Cch´-Sin

V Říši středu zuří Kulturní revoluce a Číňané vyšlou v rámci tajného vojenského projektu signál do vesmíru ve snaze navázat kontakt s mimozemšťany. Vysílání zachytí pokročilá civilizace na pokraji zániku a zahájí invazi na Zemi. Lidé se rozdělí do mnoha táborů — někteří nadřazené bytosti vítají a pomáhají jim ovládnout svět, který je podle nich zkažený, jiní invazi vzdorují. Výsledkem je perla žánru s obrovským záběrem a vizí. Román Problém tří těles představuje pro české čtenáře první příležitost seznámit se s výkvětem čínské vědecké fantastiky. Je prvním dílem trilogie Vzpomínka na Zemi z pera nejoblíbenějšího čínského autora sci-fi Lioua Cch’-sina, který si za něj vysloužil prestižní cenu Hugo a nominaci na cenu Nebula. V roce 2017 přijde do kin jeho výpravná filmová adaptace.

Stáhnout Problém tří těles knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Problém tří těles je 447 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Problém tří těles kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Problém tří těles z Liou Cch´-Sin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Problém tří těles z Liou Cch´-Sin.

Populární vyhledávání: Problém tří těles pdf, stáhnout Problém tří těles pdf, stáhnout Problém tří těles knihu pdf, Problém tří těles kniha ve formátu pdf, zdarma Problém tří těles kniha ke stažení, zdarma Problém tří těles ebook ve formátu pdf, Problém tří těles knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Problém tří těles pdf? Jak mohu stáhnout Problém tří těles kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Problém tří těles zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Problém tří těles? stáhnout Problém tří těles epub, stáhnout Problém tří těles ebook epub, Problém tří těles e-kniha ve formátu epub, zdarma Problém tří těles ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Problém tří těles epub? Jak stáhnout knihu Problém tří těles ve formátu epub? Problém tří těles mobi, stáhnout Problém tří těles mobi, stáhnout Problém tří těles e-kniha mobi, Problém tří těles kniha ve formátu mobi, zdarma Problém tří těles ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Problém tří těles mobi? Jak mohu stáhnout knihu Problém tří těles v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Problém tří těles z Liou Cch´-Sin zdarma? Jak stáhnout Problém tří těles z Liou Cch´-Sin e-knihu zdarma?

Leave a Reply