Procházky po pražských hřbitovech

Procházky po pražských hřbitovech

Procházky po pražských hřbitovech stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Procházky po pražských hřbitovech z Petr Kovařík

 • Název knihy: Procházky po pražských hřbitovech
 • Autor knihy: Petr Kovařík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Praha
 • ISBN: 978-80-242-5830-0
 • EAN: 9788024258300
 • Dostupné soubory: prochazky-po-prazskych-hrbitovech-345660.pdf, prochazky-po-prazskych-hrbitovech-345660.epub, prochazky-po-prazskych-hrbitovech-345660.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Procházky po pražských hřbitovech v dolní části stránky

Shrnutí knihy Procházky po pražských hřbitovech z Petr Kovařík

Nově pojatý kulturněhistorický průvodce všemi pražskými hřbitovy a pohřebišti od autora známého Klíče k pražským hřbitovům (2001) a spoluautora Klíče k českým hřbitovům (2013). Čtenář se dozví o tom, jak se u nás v minulosti pohřbívalo, jaká je historie pohřbívání žehem a podívá se na hřbitovy i jako na galerii výtvarného umění pod širým nebem. Text o pohřebištích křesťanských, židovských i nekonfesijních je doprovázen současnými i historickými fotografiemi a orientačními plánky větších nekropolí. Významné osobnosti z kultury, vědy, či politiky pohřbené na jednotlivých místech jsou výběrově uvedeny v příslušných kapitolách, v závěru se pak nachází abecední rejstřík. Kniha je pohledem na funerální kulturu veřejných pohřebišť a jistě poslouží nejen návštěvníkům hřbitovů. Může být také svého druhu ilustrací k dějinám jednotlivých pražských částí a jejich osobností, stejně jako pomůckou ke genealogickému studiu.

Stáhnout Procházky po pražských hřbitovech knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Procházky po pražských hřbitovech je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Procházky po pražských hřbitovech kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Procházky po pražských hřbitovech z Petr Kovařík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Procházky po pražských hřbitovech z Petr Kovařík.

Populární vyhledávání: Procházky po pražských hřbitovech pdf, stáhnout Procházky po pražských hřbitovech pdf, stáhnout Procházky po pražských hřbitovech knihu pdf, Procházky po pražských hřbitovech kniha ve formátu pdf, zdarma Procházky po pražských hřbitovech kniha ke stažení, zdarma Procházky po pražských hřbitovech ebook ve formátu pdf, Procházky po pražských hřbitovech knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Procházky po pražských hřbitovech pdf? Jak mohu stáhnout Procházky po pražských hřbitovech kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Procházky po pražských hřbitovech zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Procházky po pražských hřbitovech? stáhnout Procházky po pražských hřbitovech epub, stáhnout Procházky po pražských hřbitovech ebook epub, Procházky po pražských hřbitovech e-kniha ve formátu epub, zdarma Procházky po pražských hřbitovech ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Procházky po pražských hřbitovech epub? Jak stáhnout knihu Procházky po pražských hřbitovech ve formátu epub? Procházky po pražských hřbitovech mobi, stáhnout Procházky po pražských hřbitovech mobi, stáhnout Procházky po pražských hřbitovech e-kniha mobi, Procházky po pražských hřbitovech kniha ve formátu mobi, zdarma Procházky po pražských hřbitovech ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Procházky po pražských hřbitovech mobi? Jak mohu stáhnout knihu Procházky po pražských hřbitovech v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Procházky po pražských hřbitovech z Petr Kovařík zdarma? Jak stáhnout Procházky po pražských hřbitovech z Petr Kovařík e-knihu zdarma?

Leave a Reply