Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele

Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele

Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele z Taťána Göbelová

 • Název knihy: Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele
 • Autor knihy: Taťána Göbelová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 120
 • Žánrové knihy: Pedagogika, didaktika
 • ISBN: 978-80-7464-808-3
 • EAN: 9788074648083
 • Dostupné soubory: profesni-hodnoty-a-eticke-principy-v-praci-ucitele-315923.pdf, profesni-hodnoty-a-eticke-principy-v-praci-ucitele-315923.epub, profesni-hodnoty-a-eticke-principy-v-praci-ucitele-315923.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele v dolní části stránky

Shrnutí knihy Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele z Taťána Göbelová

Téma profesních hodnot a etických principů učitele je teoreticky a výzkumně řešeno v návaznosti na připravovaný profesní standard učitele, jeho část Učitel a jeho profesní Já. Monografie je členěna do sedmi kapitol. V úvodní kapitole jsou popsána vybraná specifika učitelské profese ve vztahu k legislativnímu rámci výkonu profese, profesním kompetencím a profesním činnostem. Druhá kapitola analyzuje oblast profese učitele v etickém diskursu aplikované a normativní etiky. Ve třetí kapitole je analyzována oblast profesního jednání učitele na základě jednotlivých teoretických a etických přístupů. 4. Kapitola vymezuje specifika étosu učitele jako symbolu osobního postoje. V páté kapitole jsou na základě axiologických teorií analyzovány hodnoty, profesní hodnoty a identifikovány charakteristiky dobrých učitelů na základě kvalitativního výzkumu. V šesté kapitole jsou popsány etické principy v profesu učitele. Závěrečná sedmá kapitola popisuje typologii etických dilemat učitelů a intramorálních konfliktů, na základě kvalitativního výzkumu jsou identifikovány a popsány typy etických dilemat v současné pedagogické praxi.

Stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele je 120 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele z Taťána Göbelová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele z Taťána Göbelová.

Populární vyhledávání: Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele pdf, stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele pdf, stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele knihu pdf, Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele kniha ve formátu pdf, zdarma Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele kniha ke stažení, zdarma Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele ebook ve formátu pdf, Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele pdf? Jak mohu stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele? stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele epub, stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele ebook epub, Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele e-kniha ve formátu epub, zdarma Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele epub? Jak stáhnout knihu Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele ve formátu epub? Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele mobi, stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele mobi, stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele e-kniha mobi, Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele kniha ve formátu mobi, zdarma Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele mobi? Jak mohu stáhnout knihu Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele z Taťána Göbelová zdarma? Jak stáhnout Profesní hodnoty a etické principy v práci učitele z Taťána Göbelová e-knihu zdarma?

Leave a Reply