Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní…

Projdi se lesem a pookřeješ - Dřevo voní…

Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… z Erich Václav

 • Název knihy: Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní…
 • Autor knihy: Erich Václav
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 165
 • Žánrové knihy: Životní prostředí a ekologie
 • ISBN: 978-80-7229-606-4
 • EAN: 9788072296064
 • Dostupné soubory: projdi-se-lesem-a-pookrejes-325425.pdf, projdi-se-lesem-a-pookrejes-325425.epub, projdi-se-lesem-a-pookrejes-325425.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… v dolní části stránky

Shrnutí knihy Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… z Erich Václav

Jubilejní třicátá kniha se týká obecně celého lesnictví jak našeho, tak tropického a je věnována základnímu pojednání o lesnictví pro mládež od deseti do devadesáti let. Podobně se zabývá historií českých lesů od dob českých králů, lesnictvím i myslivostí. Zachycuje lesy v tvorbě českých i světových umělců a všímá si i památných stromů. Podrobná je i pasáž o české myslivosti, jakož i o řadě věcí, které k lesnictví bytostně patří (mapy, mezníky, pamětní knihy).
Kniha obsahuje i kapitoly o pytláctví a obou českých plavebních kanálech na Šumavě. Významná je i autorova pasáž o Národním parku Šumava a o boji s kurovcem. Stručně je popsána i autorova expertizní činnost. Zvláštní kapitola je věnována nejvyšším, nejobjemnějším i nejstarším stromům světa. Kniha obsahuje i zevrubnou pozvánku na nevšední lesní koncert a vysvětluje, jak vznikal lesnický obor a stěhování dřevin po celém světě. Následuje i pár kapitol o dřevě, tuzemském i zahraničním, a to jak z Afriky, tak z ostatních svetadílů.
Podrobné jsou popisy četných tropických olejnatých rostlin, ovoce, nápojů – čaje, kakaa i kávy.
Závěr knihy se zamýšlí nad úlohou tropických lesů ve světové ekologii a nad tím, zda existují vyhlídky na zlepšení světového životního prostredí.

Stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… je 165 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… z Erich Václav – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… z Erich Václav.

Populární vyhledávání: Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… pdf, stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… pdf, stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… knihu pdf, Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… kniha ve formátu pdf, zdarma Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… kniha ke stažení, zdarma Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… ebook ve formátu pdf, Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… pdf? Jak mohu stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní…? stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… epub, stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… ebook epub, Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… e-kniha ve formátu epub, zdarma Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… epub? Jak stáhnout knihu Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… ve formátu epub? Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… mobi, stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… mobi, stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… e-kniha mobi, Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… kniha ve formátu mobi, zdarma Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… mobi? Jak mohu stáhnout knihu Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… z Erich Václav zdarma? Jak stáhnout Projdi se lesem a pookřeješ – Dřevo voní… z Erich Václav e-knihu zdarma?

Leave a Reply