Projekt Kronos

Projekt Kronos

Projekt Kronos stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Projekt Kronos z Pavel Bareš

 • Název knihy: Projekt Kronos
 • Autor knihy: Pavel Bareš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 568
 • Žánrové knihy: Sci-fi
 • ISBN: 978-80-7577-055-4
 • EAN: 9788075770554
 • Dostupné soubory: projekt-kronos-313048.pdf, projekt-kronos-313048.epub, projekt-kronos-313048.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Projekt Kronos v dolní části stránky

Shrnutí knihy Projekt Kronos z Pavel Bareš

Být hrdinou není ve skutečnosti ani zdaleka takové, jak se o tom píše v komiksech Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jednu z posledních výsep lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. Zatímco prominentní občané v horních částech města se vzpamatovávají z válečných hrůz, méně šťastní obyvatelé spodního Downtownu je pořád prožívají. Narůstající exkluze a půtky konkurenčních mafií jsou ale pouze prvními výstřely do tmy předznamenávajícími občanskou válku. Město ovšem není tak bezbranné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ve své nejtemnější chvíli si Attiona City zvolí ochránce: Jasona Blakea, mladého Downtownera, který si celý život nepřál nic jiného než být hrdinou. A teď se mu — k jeho smůle — přání vyplní. Už brzy ovšem zjišťuje, že se na své křížové výpravě za záchranou města zapletl do mocenských bojů, které vysoce přesahují jeho síly.

Stáhnout Projekt Kronos knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Projekt Kronos je 568 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Projekt Kronos kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Projekt Kronos z Pavel Bareš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Projekt Kronos z Pavel Bareš.

Populární vyhledávání: Projekt Kronos pdf, stáhnout Projekt Kronos pdf, stáhnout Projekt Kronos knihu pdf, Projekt Kronos kniha ve formátu pdf, zdarma Projekt Kronos kniha ke stažení, zdarma Projekt Kronos ebook ve formátu pdf, Projekt Kronos knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Projekt Kronos pdf? Jak mohu stáhnout Projekt Kronos kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Projekt Kronos zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Projekt Kronos? stáhnout Projekt Kronos epub, stáhnout Projekt Kronos ebook epub, Projekt Kronos e-kniha ve formátu epub, zdarma Projekt Kronos ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Projekt Kronos epub? Jak stáhnout knihu Projekt Kronos ve formátu epub? Projekt Kronos mobi, stáhnout Projekt Kronos mobi, stáhnout Projekt Kronos e-kniha mobi, Projekt Kronos kniha ve formátu mobi, zdarma Projekt Kronos ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Projekt Kronos mobi? Jak mohu stáhnout knihu Projekt Kronos v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Projekt Kronos z Pavel Bareš zdarma? Jak stáhnout Projekt Kronos z Pavel Bareš e-knihu zdarma?

Leave a Reply