Projezte se k novému tělu

Projezte se k novému tělu

Projezte se k novému tělu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Projezte se k novému tělu z Pavel Walek

 • Název knihy: Projezte se k novému tělu
 • Autor knihy: Pavel Walek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 268
 • Žánrové knihy: Krása a kosmetika
 • ISBN: 978-80-901714-2-8
 • EAN: 9788090171428
 • Dostupné soubory: projezte-se-k-novemu-telu-330677.pdf, projezte-se-k-novemu-telu-330677.epub, projezte-se-k-novemu-telu-330677.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Projezte se k novému tělu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Projezte se k novému tělu z Pavel Walek

Autoři různých diet čím dál víc tlačí na pilu. Nízkosacharidové diety mají čím dál méně sacharidů, nízkotučné diety mají čím dál méně tuku, čím dál více potravin je prohlašováno za nepřítele číslo jedna a pravidla stravování se celkově stávají až neúnosně šílenými, protože správně bychom už asi neměli jíst vůbec nic. Tak jako tak, všechny podobné postupy dříve či později (spíše dříve) selžou. Právě toto je ale ta největší past – dokonce i ten nejhloupější postup bude do určitého bodu „fungovat.“ I na hodně špatně sestaveném plánu můžete chvíli hubnout. Poté se ale dostaví jojo efekt a vy ztracená kila naberete zpět i s úrokem. Ve výsledku ztratíte jen čas a energii, které jste do hubnutí investovali.

Co kdybyste místo toho zjistili, jak se svým tělem efektivně pracovat a jak bez jakýchkoliv extrémů jednou provždy dosáhnout vysněné postavy? Přesně to vás chtějí autoři této knihy. A je to mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát. Kniha se kromě jiného zaměřuje na význam psychologie při hubnutí, na fungování našeho metabolismu, vliv genetiky, problematiku hladu při hubnutí, jojo efekt, IIFYM, přerušované hladovění (IF) a spoustu dalšího – podrobnější výčet obsažených témat naleznete níže.

Stejně jako v případě své první knihy – Co vám výživoví poradci neříkají (Protože to nevědí), i v tomto případě autoři svá tvrzení podkládají více než 250 klinickými studiemi, na které v textu odkazují. A samozřejmě se opět můžete těšit na 30 chutných receptů, které dokazují, že i zdravé jídlo může chutnat opravdu skvěle.

OBSAH KNIHY – CO VŠE SE DOZVÍTE?
1. Proč je psychologie při hubnutí tak moc důležitá a proč se pouze zhruba 20 % lidí podaří dlouhodobě zhubnout?
2. Proč drtivá většina lidí při hubnutí nemusí (a neměla by) trpět a proč jednou provždy zahodit perfekcionismus za hlavu?
3. Jakou roli hrají naše vůle a návyky (a jak s nimi co nejefektivněji pracovat)?
4. Proč diety (a hlavně hladovění) nikam nevedou a co raději dělat místo toho?
5. Jak funguje lidský metabolismus? Jak výrazný vliv má naše genetika? Jsou opravdu někteří lidé předem odsouzeni k nadváze či obezitě?
6. Co je pevný bod hmotnosti, jak souvisí s jojo efektem a jak tuto překážku co nejlépe překonat?
7. Co se s tělem přesně děje při hubnutí? Jak jsou hubnutím ovlivněny hormony hladu, štítná žláza, hormon stresu a další části našeho organismu? A hlavně – jak postupovat tak, abychom negativní vlivy eliminovali nebo alespoň co nejvíce zmírnili?
8. Existuje opravdu něco jako "poškození metabolismu" nebo se jedná jen o mýtus? Jak mu případně předejít nebo jak svůj metabolismus "opravit," aby nebyl při hubnutí překážkou?
9. Jak zrychlit metabolismus?
10. Proč jsou při hubnutí důležité pravidelné pauzy?
11. Měli byste počítat kalorie?
12. Jak si vypočítat správný kalorický příjem (nejen) pro hubnutí? A jak celkově s hubnutím začít?
13. Jak při hubnutí bojovat proti hladu – rozdíly mezi skutečným a emočním hladem
14. Co se stane s vaším tělem, když se přejíte? Jak velký dopad na vaše snahy bude mít jednorázový úlet?
15. Cheat day, cheat meal a refeedy – jaké strategie během hubnutí používat a kterým se naopak vyvarovat?
16. Co dělat, když se hubnutí zastaví?
17. Jak se po zhubnutí ubránit jojo efektu? Reverzní dieta a jak na to.
18. IIFYM (If It Fits Your Macros) – jaké má tento princip stravování výhody a pro koho se naopak nehodí?
19. IF (Intermittent Fasting – přerušované hladovění) – Svatý grál hubnutí nebo jen další přeceňovaná metoda?
20. Jak se zbavit nafouklého břicha? (FODMAPs, IBS – Syndrom dráždivého tračníku) a spousta dalších rad. …. a spoustu dalšího.

Stáhnout Projezte se k novému tělu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Projezte se k novému tělu je 268 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Projezte se k novému tělu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Projezte se k novému tělu z Pavel Walek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Projezte se k novému tělu z Pavel Walek.

Populární vyhledávání: Projezte se k novému tělu pdf, stáhnout Projezte se k novému tělu pdf, stáhnout Projezte se k novému tělu knihu pdf, Projezte se k novému tělu kniha ve formátu pdf, zdarma Projezte se k novému tělu kniha ke stažení, zdarma Projezte se k novému tělu ebook ve formátu pdf, Projezte se k novému tělu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Projezte se k novému tělu pdf? Jak mohu stáhnout Projezte se k novému tělu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Projezte se k novému tělu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Projezte se k novému tělu? stáhnout Projezte se k novému tělu epub, stáhnout Projezte se k novému tělu ebook epub, Projezte se k novému tělu e-kniha ve formátu epub, zdarma Projezte se k novému tělu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Projezte se k novému tělu epub? Jak stáhnout knihu Projezte se k novému tělu ve formátu epub? Projezte se k novému tělu mobi, stáhnout Projezte se k novému tělu mobi, stáhnout Projezte se k novému tělu e-kniha mobi, Projezte se k novému tělu kniha ve formátu mobi, zdarma Projezte se k novému tělu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Projezte se k novému tělu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Projezte se k novému tělu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Projezte se k novému tělu z Pavel Walek zdarma? Jak stáhnout Projezte se k novému tělu z Pavel Walek e-knihu zdarma?

Leave a Reply