Prokletí

Prokletí

Prokletí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Prokletí z Chuck Palahniuk

 • Název knihy: Prokletí
 • Autor knihy: Chuck Palahniuk
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2012
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-207-1415-2
 • EAN: 9788020714152
 • Dostupné soubory: prokleti-120650.pdf, prokleti-120650.epub, prokleti-120650.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Prokletí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Prokletí z Chuck Palahniuk

Tušíte, za co se můžete ocitnout v pekle? Vůbec nemusíte někoho podříznout nebo hodit v sudu do přehrady, ani nemusí jít o sexuální zneužívání, o nějakých „odkloněných milionech“ ani nemluvě! Vsaďte se, že do pekla půjdete už za to, když si párkrát uprdnete v přeplněném výtahu. Když 500x řeknete sprosté slovo. Když budete furt troubit v autě. Když budete močit do bazénu. A nebojte se – právníci nebo novináři tam jdou všichni, troubení netroubení. Dvanáctý román Chucka Palahniuka je váš průvodce peklem. Připravte se, černá limuzína čeká.
Třináctiletá Madison končí v pekle prý kvůli předávkování marihuanou. Sotva se zorientuje, zjistí, že je pomerně nepohodlné trčet v cele a škrábat si uhry na čele. Soused s modrým čírem, který údajně jen něco šlohnul v supermarketu, jí pomůže ven a spolu s dalšími zatracenci se vydají na cestu k pekelnému ústředí. Cestu přes Oceán promarněného spermatu či Řeku zvratků si fakt nechte vyprávět… Peklo je vlastně místem, kde poznáte spoustu VIPs, kterým byste v reálném životě nesahali ani po kolena. A už víte, kdo a odkud vám volá zrovinka těsně před večeří s nějakým důmyslným marketingovým průzkumem?
Palahniuk zesměšňuje nejen své mladé hrdiny, ale zejméne jejich liberální rodiče. Otec a matka Spencerovi jsou bývalí beatnici, bývalí hipísáci, bývalí rastafariáni, bývalí anarchisti a nyní nestvůrně zazobaní snobové, pohybující se ve vrcholném showbyzu (maminka je dokonce filmová hvězda), létající po světě ve vlastním Gulfstreamu a konzumující xanax po hrstech. A nejen to: své špatné svědomí si vykupují příklonem ke všemu, co je eko, bio a sériovými adopcemi malých chudáčků pocházejících z jakýchsi krutých zemí, které nedokážou ani najít na mapě… Madison má plné zuby jak života, tak smrti. Madison je rebelka na druhou, možná i na třetí. Prokletí jsou typicky palahniukovská divoká jízda plná bizarností, úchylností, tělesných šťáv a ukousnutých údů. Have a good trip!

Stáhnout Prokletí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Prokletí je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Prokletí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Prokletí z Chuck Palahniuk – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Prokletí z Chuck Palahniuk.

Populární vyhledávání: Prokletí pdf, stáhnout Prokletí pdf, stáhnout Prokletí knihu pdf, Prokletí kniha ve formátu pdf, zdarma Prokletí kniha ke stažení, zdarma Prokletí ebook ve formátu pdf, Prokletí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Prokletí pdf? Jak mohu stáhnout Prokletí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Prokletí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Prokletí? stáhnout Prokletí epub, stáhnout Prokletí ebook epub, Prokletí e-kniha ve formátu epub, zdarma Prokletí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Prokletí epub? Jak stáhnout knihu Prokletí ve formátu epub? Prokletí mobi, stáhnout Prokletí mobi, stáhnout Prokletí e-kniha mobi, Prokletí kniha ve formátu mobi, zdarma Prokletí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Prokletí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Prokletí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Prokletí z Chuck Palahniuk zdarma? Jak stáhnout Prokletí z Chuck Palahniuk e-knihu zdarma?

Leave a Reply