Promluva k Řekům

Promluva k Řekům

Promluva k Řekům stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Promluva k Řekům z Tatian

 • Název knihy: Promluva k Řekům
 • Autor knihy: Tatian
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 252
 • Žánrové knihy: Filozofie
 • ISBN: 978-80-7298-210-3
 • EAN: 9788072982103
 • Dostupné soubory: promluva-k-rekum-312946.pdf, promluva-k-rekum-312946.epub, promluva-k-rekum-312946.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Promluva k Řekům v dolní části stránky

Shrnutí knihy Promluva k Řekům z Tatian

Apologetický spis raně křesťanského autora z druhého století, obsahující jednak polemiku s kulturou a vzdělaností tehdejší řecky hovořící společnosti, jednak povzbuzení k hledání moudrosti ve spisech nepocházejících od Řeků. Nejde o běžnou apologii, autor usiluje spíše o přípravu čtenářů k hlubšímu poznání křesťanství tím, že zpochybní hodnoty, na nichž si zakládá řecká společnost, a pokusí se posílit věrohodnost židovské moudrosti, zvláště důkazem chronologické priority Mojžíše a jeho „filosofie“ před Homérem a všemi řeckými mysliteli a básníky.

Řecko-české vydání doplněné úvodní studií a výkladovými poznámkami připravil Pavel Dudzik.

Stáhnout Promluva k Řekům knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Promluva k Řekům je 252 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Promluva k Řekům kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Promluva k Řekům z Tatian – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Promluva k Řekům z Tatian.

Populární vyhledávání: Promluva k Řekům pdf, stáhnout Promluva k Řekům pdf, stáhnout Promluva k Řekům knihu pdf, Promluva k Řekům kniha ve formátu pdf, zdarma Promluva k Řekům kniha ke stažení, zdarma Promluva k Řekům ebook ve formátu pdf, Promluva k Řekům knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Promluva k Řekům pdf? Jak mohu stáhnout Promluva k Řekům kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Promluva k Řekům zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Promluva k Řekům? stáhnout Promluva k Řekům epub, stáhnout Promluva k Řekům ebook epub, Promluva k Řekům e-kniha ve formátu epub, zdarma Promluva k Řekům ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Promluva k Řekům epub? Jak stáhnout knihu Promluva k Řekům ve formátu epub? Promluva k Řekům mobi, stáhnout Promluva k Řekům mobi, stáhnout Promluva k Řekům e-kniha mobi, Promluva k Řekům kniha ve formátu mobi, zdarma Promluva k Řekům ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Promluva k Řekům mobi? Jak mohu stáhnout knihu Promluva k Řekům v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Promluva k Řekům z Tatian zdarma? Jak stáhnout Promluva k Řekům z Tatian e-knihu zdarma?

Leave a Reply