Proteinholik

Proteinholik

Proteinholik stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Proteinholik z Garth Davis

 • Název knihy: Proteinholik
 • Autor knihy: Garth Davis
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 400
 • Žánrové knihy: Zdravá kuchyně a diety
 • ISBN: 978-80-7554-159-8
 • EAN: 9788075541598
 • Dostupné soubory: proteinholik-314492.pdf, proteinholik-314492.epub, proteinholik-314492.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Proteinholik v dolní části stránky

Shrnutí knihy Proteinholik z Garth Davis

Uznávaný chirurg specializující se na problematiku hubnutí Dr. Grath Davis představuje převratná zjištění v oblasti výzkumu stravy a zdravotního průmyslu, co se bílkovin týká, a vysvětluje, proč jsou pro naše zdraví škodlivé a proč nám mohou znemožnit snížit váhu.

Více a více bílkovin… – opravdu je to správné?
Ať už chodíte k lékaři, výživovému specialistovi, nebo k trenérovi, všichni radí jíst více bílkovin. Potraviny, nápoje a doplňky stravy jsou obohaceny o extra proteiny. Mnoho lidí používá bílkoviny k regulaci své hmotnosti, k získání nebo úbytku kilogramů, zatímco jiní věří, že jim dodávají více energie a jsou nezbytné k delšímu a zdravějšímu životu. Dr. Grath Davis se nyní ptá: „Opravdu nás proteiny činí zdravějšími?“ Odpověď, kterou důrazně obhajuje, zní NE. Podle něj nás příliš mnoho proteinů ve skutečnosti činí nemocnými, tlustými a unavenými.

Odhalme pravou tvář nadbytku bílkovin
Přijímáte-li dostatek kalorií ve stravě, pak nemůžete mít nedostatek bílkovin. V nejzdravějších zemích světa se konzumuje daleko méně bílkovin než u nás, kde všichni holdujeme bílkovinám, a přesto jsme na tom den ode dne hůř.
Jako chirurg ošetřující obézní pacienty byl dr. Davis frustrován neustále se zvyšujícím počtem nemocných pacientů s nadváhou, ale teprve když ho vyděsilo jeho vlastní zhoršující se zdraví, si uvědomil, že by pro to měl něco udělat. Spojením špičkového výzkumu s přímými zkušenostmi s pacienty a časem věnovaným rozboru studií světově nejdéle žijící populace odhaluje tato průkopnická kniha pravdu o bílkovinách a přináší osvědčený přístup k hubnutí, zdraví a dlouhověkosti.

Stáhnout Proteinholik knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Proteinholik je 400 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Proteinholik kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Proteinholik z Garth Davis – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Proteinholik z Garth Davis.

Populární vyhledávání: Proteinholik pdf, stáhnout Proteinholik pdf, stáhnout Proteinholik knihu pdf, Proteinholik kniha ve formátu pdf, zdarma Proteinholik kniha ke stažení, zdarma Proteinholik ebook ve formátu pdf, Proteinholik knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Proteinholik pdf? Jak mohu stáhnout Proteinholik kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Proteinholik zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Proteinholik? stáhnout Proteinholik epub, stáhnout Proteinholik ebook epub, Proteinholik e-kniha ve formátu epub, zdarma Proteinholik ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Proteinholik epub? Jak stáhnout knihu Proteinholik ve formátu epub? Proteinholik mobi, stáhnout Proteinholik mobi, stáhnout Proteinholik e-kniha mobi, Proteinholik kniha ve formátu mobi, zdarma Proteinholik ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Proteinholik mobi? Jak mohu stáhnout knihu Proteinholik v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Proteinholik z Garth Davis zdarma? Jak stáhnout Proteinholik z Garth Davis e-knihu zdarma?

Leave a Reply