Protetické v- v češtině

Protetické v- v češtině

Protetické v- v češtině stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Protetické v- v češtině z Jan Chromý

 • Název knihy: Protetické v- v češtině
 • Autor knihy: Jan Chromý
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 282
 • Žánrové knihy: Jazykověda, literární věda, slovníky
 • ISBN: 978-80-7308-717-3
 • EAN: 9788073087173
 • Dostupné soubory: proteticke-v-v-cestine-334912.pdf, proteticke-v-v-cestine-334912.epub, proteticke-v-v-cestine-334912.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Protetické v- v češtině v dolní části stránky

Shrnutí knihy Protetické v- v češtině z Jan Chromý

Kniha představuje soustavnou analýzu vzniku, vývoje a současného užívání specifického prostředku mluvené češtiny zvaného protetické v. Je zde představena hypotéza o dřívějším vzniku tohoto prostředku, než se obvykle uvádí. Zároveň je důraz kladen na metodologické aspekty výzkumu jazykové variace. Z této perspektivy je pak kriticky hodnocena dosavadní literatura věnovaná tomuto problému. Hlavní část knihy tvoří vlastní kvantitativně orientovaný výzkum užívání protetického v v pěti českých městech: Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové a Brně. Výzkum využívá metody variační sociolingvistiky a snaží se odhalit jazykové a sociální faktory, které ovlivňují užívání zkoumaného jevu. Představené výsledky poukazují na to, že protetické v je v současnosti na ústupu, a to jak v oblastech na okraji území, kde se tradičně používalo (např. Brno), tak v oblastech v jádru tohoto území (např. Praha). Kniha je podnětná jak pro zájemce o jazykově zeměpisnou problematiku, tak pro čtenáře zabývající se empirickou lingvistickou metodologií jako takovou.

Stáhnout Protetické v- v češtině knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Protetické v- v češtině je 282 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Protetické v- v češtině kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Protetické v- v češtině z Jan Chromý – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Protetické v- v češtině z Jan Chromý.

Populární vyhledávání: Protetické v- v češtině pdf, stáhnout Protetické v- v češtině pdf, stáhnout Protetické v- v češtině knihu pdf, Protetické v- v češtině kniha ve formátu pdf, zdarma Protetické v- v češtině kniha ke stažení, zdarma Protetické v- v češtině ebook ve formátu pdf, Protetické v- v češtině knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Protetické v- v češtině pdf? Jak mohu stáhnout Protetické v- v češtině kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Protetické v- v češtině zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Protetické v- v češtině? stáhnout Protetické v- v češtině epub, stáhnout Protetické v- v češtině ebook epub, Protetické v- v češtině e-kniha ve formátu epub, zdarma Protetické v- v češtině ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Protetické v- v češtině epub? Jak stáhnout knihu Protetické v- v češtině ve formátu epub? Protetické v- v češtině mobi, stáhnout Protetické v- v češtině mobi, stáhnout Protetické v- v češtině e-kniha mobi, Protetické v- v češtině kniha ve formátu mobi, zdarma Protetické v- v češtině ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Protetické v- v češtině mobi? Jak mohu stáhnout knihu Protetické v- v češtině v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Protetické v- v češtině z Jan Chromý zdarma? Jak stáhnout Protetické v- v češtině z Jan Chromý e-knihu zdarma?

Leave a Reply