První na zabití

První na zabití

První na zabití stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy První na zabití z Andrew Peterson

 • Název knihy: První na zabití
 • Autor knihy: Andrew Peterson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 376
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-264-1620-3
 • EAN: 9788026416203
 • Dostupné soubory: prvni-na-zabiti-347278.pdf, prvni-na-zabiti-347278.epub, prvni-na-zabiti-347278.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy První na zabití v dolní části stránky

Shrnutí knihy První na zabití z Andrew Peterson

Je tomu deset let, co po nezdařené operaci v Nikaragui skončila pro specialistu zvláštních operací Nathana McBridea kariéra u CIA. Svých schopností a zkušeností nyní využívá v soukromém sektoru – až do noci, kdy ho bývalý ředitel FBI Frank Ortega požádá o službu. Federální agent pracující v utajení totiž zmizel – spolu s tunou Semtexu – a Ortega je potřebuje nalézt. Pro něj je tato operace osobní – pohřešovaný agent je jeho vnuk. A Nathan McBride je podle něj jediný muž, který ho může zachránit.

Stáhnout První na zabití knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu První na zabití je 376 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy První na zabití kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

První na zabití z Andrew Peterson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize První na zabití z Andrew Peterson.

Populární vyhledávání: První na zabití pdf, stáhnout První na zabití pdf, stáhnout První na zabití knihu pdf, První na zabití kniha ve formátu pdf, zdarma První na zabití kniha ke stažení, zdarma První na zabití ebook ve formátu pdf, První na zabití knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout První na zabití pdf? Jak mohu stáhnout První na zabití kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout První na zabití zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu První na zabití? stáhnout První na zabití epub, stáhnout První na zabití ebook epub, První na zabití e-kniha ve formátu epub, zdarma První na zabití ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu První na zabití epub? Jak stáhnout knihu První na zabití ve formátu epub? První na zabití mobi, stáhnout První na zabití mobi, stáhnout První na zabití e-kniha mobi, První na zabití kniha ve formátu mobi, zdarma První na zabití ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu První na zabití mobi? Jak mohu stáhnout knihu První na zabití v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout První na zabití z Andrew Peterson zdarma? Jak stáhnout První na zabití z Andrew Peterson e-knihu zdarma?

Leave a Reply