První Tudorovci

První Tudorovci

První Tudorovci stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy První Tudorovci z Joanna Hickson

 • Název knihy: První Tudorovci
 • Autor knihy: Joanna Hickson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 384
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7584-007-3
 • EAN: 9788075840073
 • Dostupné soubory: prvni-tudorove-348521.pdf, prvni-tudorove-348521.epub, prvni-tudorove-348521.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy První Tudorovci v dolní části stránky

Shrnutí knihy První Tudorovci z Joanna Hickson

Děj románu se odehrává v Anglii v letech 1451 až 1470 a jeho osu tvoří dramatický příběh Jaspera Tudora, který se narodil z utajovaného a korunou neschváleného svazku královny vdovy Kateřiny z Valois a neurozeného Walesana Owena Tudora. Když se o existenci nevlastních sourozenců doví král Jindřich VI., pozve Jaspera i jeho bratra Edmunda ke dvoru a posléze je povýší do šlechtického stavu. Staršího Edmunda, jemuž propůjčí titul hraběte z Richmondu, dokonce zasnoubí s bohatou, teprve dvanáctiletou dědičkou Margaret Beaufortovou. Jasper, nyní hrabě z Pembrokeu, tím velice trpí, protože Margaret zbožňuje. Odjíždí proto na svá panství ve Walesu a útěchu nakonec nachází v náručí vzdálené waleské sestřenice Jane Hywelové. Do jejich životů však krutě zasáhne osud. Vlády se ujímá příslušník dynastie Yorků Eduard IV., začíná krvavá válka růží a z Jaspera Tudora se rázem stává psanec. Podaří se mu uprchnout na kontinent, kde se ze všech sil snaží najít pro svého nevlastního bratra a jeho dominantní královnu Markétu z Anjou spojence a dopomoci Lancasterům k návratu na anglický trůn…

Stáhnout První Tudorovci knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu První Tudorovci je 384 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy První Tudorovci kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

První Tudorovci z Joanna Hickson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize První Tudorovci z Joanna Hickson.

Populární vyhledávání: První Tudorovci pdf, stáhnout První Tudorovci pdf, stáhnout První Tudorovci knihu pdf, První Tudorovci kniha ve formátu pdf, zdarma První Tudorovci kniha ke stažení, zdarma První Tudorovci ebook ve formátu pdf, První Tudorovci knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout První Tudorovci pdf? Jak mohu stáhnout První Tudorovci kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout První Tudorovci zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu První Tudorovci? stáhnout První Tudorovci epub, stáhnout První Tudorovci ebook epub, První Tudorovci e-kniha ve formátu epub, zdarma První Tudorovci ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu První Tudorovci epub? Jak stáhnout knihu První Tudorovci ve formátu epub? První Tudorovci mobi, stáhnout První Tudorovci mobi, stáhnout První Tudorovci e-kniha mobi, První Tudorovci kniha ve formátu mobi, zdarma První Tudorovci ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu První Tudorovci mobi? Jak mohu stáhnout knihu První Tudorovci v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout První Tudorovci z Joanna Hickson zdarma? Jak stáhnout První Tudorovci z Joanna Hickson e-knihu zdarma?

Leave a Reply