Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi

Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi

Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi z Márton Michal, Gonsiorová Barbora

 • Název knihy: Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi
 • Autor knihy: Márton Michal, Gonsiorová Barbora
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7502-200-4
 • EAN: 9788075022004
 • Dostupné soubory: pruvodce-novym-prestupkovym-zakonem-pro-spravni-praxi-346893.pdf, pruvodce-novym-prestupkovym-zakonem-pro-spravni-praxi-346893.epub, pruvodce-novym-prestupkovym-zakonem-pro-spravni-praxi-346893.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi z Márton Michal, Gonsiorová Barbora

Praktická příručka přehledně vykládá jednotlivé instituty nového zákona o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich. Nová právní úprava především ruší dualismus přestupků a jiných správních deliktů a zavádí mnoho nových, v oblasti přestupkové agendy dosud neznámých institutů.

Hmotněprávní část příručky obsahuje výklad části první a druhé nového přestupkového zákona. Na ni navazuje procesní část, která respektuje postavení přestupkového zákona jako předpisu speciálního ke správnímu řádu. Současně klade důraz na srovnání jednotlivých procesních institutů s předchozím zákonem č. 200/1990 Sb., což umožní čtenáři rychlou orientaci v nové právní úpravě.

Autoři při výkladu kladou důraz na správné pochopení jednotlivých institutů, k čemuž slouží mnoho praktických příkladů a několik vzorů.

Publikace je určena především úředníkům vykonávajícím přestupkovou agendu, může však být užitečnou pomůckou pro čtenáře z řad široké veřejnosti.

Stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi z Márton Michal, Gonsiorová Barbora – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi z Márton Michal, Gonsiorová Barbora.

Populární vyhledávání: Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi pdf, stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi pdf, stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi knihu pdf, Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi kniha ve formátu pdf, zdarma Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi kniha ke stažení, zdarma Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi ebook ve formátu pdf, Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi pdf? Jak mohu stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi? stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi epub, stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi ebook epub, Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi e-kniha ve formátu epub, zdarma Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi epub? Jak stáhnout knihu Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi ve formátu epub? Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi mobi, stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi mobi, stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi e-kniha mobi, Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi kniha ve formátu mobi, zdarma Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi z Márton Michal, Gonsiorová Barbora zdarma? Jak stáhnout Průvodce novým přestupkovým zákonem pro správní praxi z Márton Michal, Gonsiorová Barbora e-knihu zdarma?

Leave a Reply