Psychiatry and Pedopsychiatry

Psychiatry and Pedopsychiatry

Psychiatry and Pedopsychiatry stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Psychiatry and Pedopsychiatry z Ladislav Hosák

 • Název knihy: Psychiatry and Pedopsychiatry
 • Autor knihy: Ladislav Hosák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 516
 • Žánrové knihy: Psychologie
 • ISBN: 978-80-246-3378-7
 • EAN: 9788024633787
 • Dostupné soubory: psychiatry-and-pedopsychiatry-315892.pdf, psychiatry-and-pedopsychiatry-315892.epub, psychiatry-and-pedopsychiatry-315892.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Psychiatry and Pedopsychiatry v dolní části stránky

Shrnutí knihy Psychiatry and Pedopsychiatry z Ladislav Hosák

Učebnice Psychiatrie a pedopsychiatrie přehledným způsobem zachycuje obor psychiatrie v celé jeho šíři. Na rozdíl od jiných učebnic podrobně zpracovává pedopsychiatrii, což je velmi důležité v kontextu osamostatnění této specializace v České republice. Publikace systematicky probírá jednotlivé duševní poruchy z hlediska jejich klinického obrazu, epidemiologie, etiopatogeneze, vyšetřovacích metod, průběhu a léčby. K zajímavým tématům, která nebývají do učebních textů zařazována, a přitom jsou pro klinickou praxi i přehled studentů nezbytná, patří například:
• psychiatrická problematika somatických onemocnění a konziliární psychiatrie,
• resocializace a komunitní péče,
• organizace oboru s návrhem potřebné reformy,
• urgentní stavy v psychiatrii.
Významným prvkem učebního textu je kapitola o organizaci psychiatrické péče v České republice v současnosti a o připravovaných změnách. Léčba duševně nemocných by se měla z velkých psychiatrických nemocnic, často značně vzdálených bydlišti pacientů, stále více přesouvat do jejich přirozeného životního a společenského prostředí. Stejně tak autoři podrobně rozpracovali kapitolu o jednotlivých způsobech psychoterapie, která se někdy v klinické praxi obtížně prosazuje proti rychlé a levné farmakoterapii.

Text v anglickém jazyce.

Stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Psychiatry and Pedopsychiatry je 516 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Psychiatry and Pedopsychiatry kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Psychiatry and Pedopsychiatry z Ladislav Hosák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Psychiatry and Pedopsychiatry z Ladislav Hosák.

Populární vyhledávání: Psychiatry and Pedopsychiatry pdf, stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry pdf, stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry knihu pdf, Psychiatry and Pedopsychiatry kniha ve formátu pdf, zdarma Psychiatry and Pedopsychiatry kniha ke stažení, zdarma Psychiatry and Pedopsychiatry ebook ve formátu pdf, Psychiatry and Pedopsychiatry knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry pdf? Jak mohu stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Psychiatry and Pedopsychiatry? stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry epub, stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry ebook epub, Psychiatry and Pedopsychiatry e-kniha ve formátu epub, zdarma Psychiatry and Pedopsychiatry ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Psychiatry and Pedopsychiatry epub? Jak stáhnout knihu Psychiatry and Pedopsychiatry ve formátu epub? Psychiatry and Pedopsychiatry mobi, stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry mobi, stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry e-kniha mobi, Psychiatry and Pedopsychiatry kniha ve formátu mobi, zdarma Psychiatry and Pedopsychiatry ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Psychiatry and Pedopsychiatry mobi? Jak mohu stáhnout knihu Psychiatry and Pedopsychiatry v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry z Ladislav Hosák zdarma? Jak stáhnout Psychiatry and Pedopsychiatry z Ladislav Hosák e-knihu zdarma?

Leave a Reply