Psychológia pre manažérov

Psychológia pre manažérov

Psychológia pre manažérov stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Psychológia pre manažérov z Miroslava Szarková

 • Název knihy: Psychológia pre manažérov
 • Autor knihy: Miroslava Szarková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 260
 • Žánrové knihy: Management, řízení, personalistika
 • ISBN: 978-80-7552-175-0
 • EAN: 9788075521750
 • Dostupné soubory: psychologia-pre-manazerov-346903.pdf, psychologia-pre-manazerov-346903.epub, psychologia-pre-manazerov-346903.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Psychológia pre manažérov v dolní části stránky

Shrnutí knihy Psychológia pre manažérov z Miroslava Szarková

Cieľom monografie je predovšetkým sprístupniť vedecké poznatky a informácie z oblasti viacerých aplikovaných vedeckých disciplín psychologických vied, hlavne psychológie práce, psychológie osobnosti, sociálnej psychológie a psychohygieny, manažérom a podnikateľom v domácich a zahraničných podnikoch v SR a poukázať na ich využiteľnosť v praxi v rámci pracovného procesu, prípadne im ukázať cestu, ako aplikovať skúsenosti iných/úspešných podnikov/spoločností do praxe v ich vlastnom podniku. Súčasne je snahou autorky, aby manažéri, ako aj podnikatelia dokázali využiť získané poznatky aplikovaných psychologických disciplín na rozvoj svojej osobnosti, svojich zručností, kompetencií a skvalitnenie svojej práce, svojho manažérskeho pôsobenia v podniku. Monografia je okrem množstva teoretických informácií doplnená konkrétnymi príkladmi z psychologickej praxe, ktoré zvyšujú jej pridanú hodnotu. Je určená manažérom, podnikovým manažmentom a podnikateľom, ktorí hľadajú odpovede na otázky súvisiace s budovaním svojho podniku a jeho intelektuálneho kapitálu.

Stáhnout Psychológia pre manažérov knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Psychológia pre manažérov je 260 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Psychológia pre manažérov kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Psychológia pre manažérov z Miroslava Szarková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Psychológia pre manažérov z Miroslava Szarková.

Populární vyhledávání: Psychológia pre manažérov pdf, stáhnout Psychológia pre manažérov pdf, stáhnout Psychológia pre manažérov knihu pdf, Psychológia pre manažérov kniha ve formátu pdf, zdarma Psychológia pre manažérov kniha ke stažení, zdarma Psychológia pre manažérov ebook ve formátu pdf, Psychológia pre manažérov knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Psychológia pre manažérov pdf? Jak mohu stáhnout Psychológia pre manažérov kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Psychológia pre manažérov zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Psychológia pre manažérov? stáhnout Psychológia pre manažérov epub, stáhnout Psychológia pre manažérov ebook epub, Psychológia pre manažérov e-kniha ve formátu epub, zdarma Psychológia pre manažérov ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Psychológia pre manažérov epub? Jak stáhnout knihu Psychológia pre manažérov ve formátu epub? Psychológia pre manažérov mobi, stáhnout Psychológia pre manažérov mobi, stáhnout Psychológia pre manažérov e-kniha mobi, Psychológia pre manažérov kniha ve formátu mobi, zdarma Psychológia pre manažérov ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Psychológia pre manažérov mobi? Jak mohu stáhnout knihu Psychológia pre manažérov v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Psychológia pre manažérov z Miroslava Szarková zdarma? Jak stáhnout Psychológia pre manažérov z Miroslava Szarková e-knihu zdarma?

Leave a Reply