Psychologie lidské odolnosti

Psychologie lidské odolnosti

Psychologie lidské odolnosti stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Psychologie lidské odolnosti z Karel Paulík

 • Název knihy: Psychologie lidské odolnosti
 • Autor knihy: Karel Paulík
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-247-5646-2
 • EAN: 9788024756462
 • Dostupné soubory: psychologie-lidske-odolnosti-313795.pdf, psychologie-lidske-odolnosti-313795.epub, psychologie-lidske-odolnosti-313795.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Psychologie lidské odolnosti v dolní části stránky

Shrnutí knihy Psychologie lidské odolnosti z Karel Paulík

Kdo by nechtěl se bez větších problémů vyrovnat s nároky života a úspěšně překonávat obtížné i krizové situace. K tomu lze jistě dospět různými cestami a využívat přitom množství víceméně důmyslných a složitých návodů i „zkratek“. Je možno na to jít osvojením si konkrétních postupů, které jsou vhodné pro určité situace, anebo hlouběji proniknout do podstaty zátěžových jevů a pochopit zásadní souvislosti, což umožní tvořivé odvození vhodných postupů pro danou situaci. My vám zde nabízíme zejména tu druhou možnost.

Problematika zvládání nejrůznějších životních nároků a nepříznivých vlivů je ústředním tématem současné psychologie. Jednou ze základních podmínek vývoje člověka i jeho přežití je účinná adaptace na neustále se měnící podmínky, působící v interakci lidského jedince s prostředím. To platí jak pro individuální vývoj od početí do smrti (ontogeneze), tak pro vývoj člověka jako druhu (fylogeneze). Psychická odolnost souvisí s množstvím jevů a okolností. Tato kniha se proto zabývá faktory vyrovnávání se člověka se zátěží z psychologického hlediska na základě teoretické analýzy i výsledků empirického výzkumu. Zaměřuje se jak na obecnější souvislosti lidského adaptačního procesu při zvládání nároků, vycházejících zejména z každodenního života, tak na praktické způsoby, jak může jedinec svou odolnost vůči zátěži rozvíjet. Publikaci jistě ocení nejen odborníci a studenti z oboru psychologie, ale také laická veřejnost.

Stáhnout Psychologie lidské odolnosti knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Psychologie lidské odolnosti je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Psychologie lidské odolnosti kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Psychologie lidské odolnosti z Karel Paulík – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Psychologie lidské odolnosti z Karel Paulík.

Populární vyhledávání: Psychologie lidské odolnosti pdf, stáhnout Psychologie lidské odolnosti pdf, stáhnout Psychologie lidské odolnosti knihu pdf, Psychologie lidské odolnosti kniha ve formátu pdf, zdarma Psychologie lidské odolnosti kniha ke stažení, zdarma Psychologie lidské odolnosti ebook ve formátu pdf, Psychologie lidské odolnosti knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Psychologie lidské odolnosti pdf? Jak mohu stáhnout Psychologie lidské odolnosti kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Psychologie lidské odolnosti zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Psychologie lidské odolnosti? stáhnout Psychologie lidské odolnosti epub, stáhnout Psychologie lidské odolnosti ebook epub, Psychologie lidské odolnosti e-kniha ve formátu epub, zdarma Psychologie lidské odolnosti ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Psychologie lidské odolnosti epub? Jak stáhnout knihu Psychologie lidské odolnosti ve formátu epub? Psychologie lidské odolnosti mobi, stáhnout Psychologie lidské odolnosti mobi, stáhnout Psychologie lidské odolnosti e-kniha mobi, Psychologie lidské odolnosti kniha ve formátu mobi, zdarma Psychologie lidské odolnosti ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Psychologie lidské odolnosti mobi? Jak mohu stáhnout knihu Psychologie lidské odolnosti v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Psychologie lidské odolnosti z Karel Paulík zdarma? Jak stáhnout Psychologie lidské odolnosti z Karel Paulík e-knihu zdarma?

Leave a Reply