Špulka modré nitě

Špulka modré nitě

Špulka modré nitě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Špulka modré nitě z Anne Tyler

 • Název knihy: Špulka modré nitě
 • Autor knihy: Anne Tyler
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-3179-1
 • EAN: 9788024931791
 • Dostupné soubory: spulka-modre-nite-278155.pdf, spulka-modre-nite-278155.epub, spulka-modre-nite-278155.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Špulka modré nitě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Špulka modré nitě z Anne Tyler

Jeden dům. Jedna rodina. Tři generace. Rodina Whitshankových oplývá jakýmsi nepopsatelným nádechem výjimečnosti, zároveň se ale podobá jakékoli jiné rodině. V příbězích, které jednotliví protagonisté vyprávějí sobě i jiným, odhalují jen část pravdy – a některé kousky skládačky vyplouvají na povrch až po mnoha letech. Jako ve všech rodinách i v té jejich je spousta lásky a smíchu, stejně jako zklamání a žárlivostí. V centru vyprávění jsou manželé Abby a Red a jejich čtyři děti, především nejmladší syn Denny, neschopný se vázat ani k povinnostem, ani ke vztahům či práci, zároveň rozčilující i přitažlivý, který se do rodiny vrací a zase mizí, rozvíří emoce a stáhne se. Rodinná sága začíná ve dvacátých letech minulého století, kdy do Baltimoru přicházejí Redovi rodiče Junior a Linnie a táhne se až k Abbyiným a Redovým voučatům na počátku nového století. Hlavně se ale odvíjí kolem krásného domu, který patriarcha Junior kdysi postavil pro bohatého zákazníka a pak získal pro sebe.

Stáhnout Špulka modré nitě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Špulka modré nitě je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Špulka modré nitě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Špulka modré nitě z Anne Tyler – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Špulka modré nitě z Anne Tyler.

Populární vyhledávání: Špulka modré nitě pdf, stáhnout Špulka modré nitě pdf, stáhnout Špulka modré nitě knihu pdf, Špulka modré nitě kniha ve formátu pdf, zdarma Špulka modré nitě kniha ke stažení, zdarma Špulka modré nitě ebook ve formátu pdf, Špulka modré nitě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Špulka modré nitě pdf? Jak mohu stáhnout Špulka modré nitě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Špulka modré nitě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Špulka modré nitě? stáhnout Špulka modré nitě epub, stáhnout Špulka modré nitě ebook epub, Špulka modré nitě e-kniha ve formátu epub, zdarma Špulka modré nitě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Špulka modré nitě epub? Jak stáhnout knihu Špulka modré nitě ve formátu epub? Špulka modré nitě mobi, stáhnout Špulka modré nitě mobi, stáhnout Špulka modré nitě e-kniha mobi, Špulka modré nitě kniha ve formátu mobi, zdarma Špulka modré nitě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Špulka modré nitě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Špulka modré nitě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Špulka modré nitě z Anne Tyler zdarma? Jak stáhnout Špulka modré nitě z Anne Tyler e-knihu zdarma?

Leave a Reply