Raclette

Raclette

Raclette stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Raclette z Borut Golob

 • Název knihy: Raclette
 • Autor knihy: Borut Golob
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 204
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7443-194-4
 • EAN: 9788074431944
 • Dostupné soubory: raclette-312680.pdf, raclette-312680.epub, raclette-312680.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Raclette v dolní části stránky

Shrnutí knihy Raclette z Borut Golob

Notoricky nezaměstnaný hrdina tohoto sžíravého románu s ledovým klidem rozebírá a vzápětí zahazuje do škarpy všechno, co se mu připlete do cesty. Neunikne nikdo: jeho partnerka (humanitární pracovnice), její kolega, její rodiče, nejbližší společný přítel (jehož náklonnost hraničí s intimním vztahem, ovšem pouze k ní), Habsburkové, bývalý spolužák (někdejší kriminálník, dnes úspěšný ekopěstitel), dokonce ani knihy, s nimiž se setkává a které pokaždé nějak záhadně souvisí s borovicemi. To vše vetkáno do příběhu odehrávajícího se během jediného dne, v němž se náš hrdina rozchází se svou partnerkou. A důvod? Rozteklý, pronikavě páchnoucí sýr s exotickým názvem: Raclette. Bravurní stylista Golob umí své čtenáře přinutit k bouřlivým výbuchům smíchu, přestože probíraná témata myslí smrtelně vážně. Jeho kousavě zábavná interpretace světa je tak konzistentně politicky nekorektní, až se téměř zdá, že vlastně docela korektní je.

Tato publikace byla realizována za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikace (sdělení) odpovídá výlučně autor a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.

Stáhnout Raclette knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Raclette je 204 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Raclette kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Raclette z Borut Golob – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Raclette z Borut Golob.

Populární vyhledávání: Raclette pdf, stáhnout Raclette pdf, stáhnout Raclette knihu pdf, Raclette kniha ve formátu pdf, zdarma Raclette kniha ke stažení, zdarma Raclette ebook ve formátu pdf, Raclette knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Raclette pdf? Jak mohu stáhnout Raclette kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Raclette zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Raclette? stáhnout Raclette epub, stáhnout Raclette ebook epub, Raclette e-kniha ve formátu epub, zdarma Raclette ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Raclette epub? Jak stáhnout knihu Raclette ve formátu epub? Raclette mobi, stáhnout Raclette mobi, stáhnout Raclette e-kniha mobi, Raclette kniha ve formátu mobi, zdarma Raclette ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Raclette mobi? Jak mohu stáhnout knihu Raclette v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Raclette z Borut Golob zdarma? Jak stáhnout Raclette z Borut Golob e-knihu zdarma?

Leave a Reply