Regionální řád a mocnosti Blízkého východu

Regionální řád a mocnosti Blízkého východu

Regionální řád a mocnosti Blízkého východu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Regionální řád a mocnosti Blízkého východu z Martina Ponížilová

 • Název knihy: Regionální řád a mocnosti Blízkého východu
 • Autor knihy: Martina Ponížilová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Asie
 • ISBN: 978-80-7363-813-9
 • EAN: 9788073638139
 • Dostupné soubory: regionalni-rad-a-mocnosti-blizkeho-vychodu-312954.pdf, regionalni-rad-a-mocnosti-blizkeho-vychodu-312954.epub, regionalni-rad-a-mocnosti-blizkeho-vychodu-312954.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Regionální řád a mocnosti Blízkého východu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Regionální řád a mocnosti Blízkého východu z Martina Ponížilová

Blízký východ je vysoce nestabilním a konfliktním regionem, tedy oblastí častého výskytu mezistátních i vnitrostátních konfliktů a s tím spojené spirály zbrojení a napjatých vztahů mezi státy. Autorka ve své knize předkládá systémové vysvětlení tohoto fenoménu, když hledá příčinu nestability a geopolitické nevyzrálosti Blízkého východu v absenci jednotícího politického centra, které by mělo potenciál region sjednotit, stabilizovat a zároveň jej i bránit před pronikáním vnějších mocností. Ukazuje, jak od první poloviny 20. století dochází k trvalému soupeření několika adeptů na pozici vůdčí mocnosti regionu, a to Egypta, Íránu, Saúdské Arábie a Turecka. Snahy jednotlivých regionálních mocností prosadit navzájem si konkurující vize však umocňují jeho nejednotu a znesnadňují vznik a fungování celoregionálních kooperativních institucí.

Stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Regionální řád a mocnosti Blízkého východu je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Regionální řád a mocnosti Blízkého východu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Regionální řád a mocnosti Blízkého východu z Martina Ponížilová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Regionální řád a mocnosti Blízkého východu z Martina Ponížilová.

Populární vyhledávání: Regionální řád a mocnosti Blízkého východu pdf, stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu pdf, stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu knihu pdf, Regionální řád a mocnosti Blízkého východu kniha ve formátu pdf, zdarma Regionální řád a mocnosti Blízkého východu kniha ke stažení, zdarma Regionální řád a mocnosti Blízkého východu ebook ve formátu pdf, Regionální řád a mocnosti Blízkého východu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu pdf? Jak mohu stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Regionální řád a mocnosti Blízkého východu? stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu epub, stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu ebook epub, Regionální řád a mocnosti Blízkého východu e-kniha ve formátu epub, zdarma Regionální řád a mocnosti Blízkého východu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Regionální řád a mocnosti Blízkého východu epub? Jak stáhnout knihu Regionální řád a mocnosti Blízkého východu ve formátu epub? Regionální řád a mocnosti Blízkého východu mobi, stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu mobi, stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu e-kniha mobi, Regionální řád a mocnosti Blízkého východu kniha ve formátu mobi, zdarma Regionální řád a mocnosti Blízkého východu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Regionální řád a mocnosti Blízkého východu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Regionální řád a mocnosti Blízkého východu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu z Martina Ponížilová zdarma? Jak stáhnout Regionální řád a mocnosti Blízkého východu z Martina Ponížilová e-knihu zdarma?

Leave a Reply