Revmatologie v obrazech

Revmatologie v obrazech

Revmatologie v obrazech stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Revmatologie v obrazech z Marta Olejárová Mudr

 • Název knihy: Revmatologie v obrazech
 • Autor knihy: Marta Olejárová Mudr
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 280
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-204-4249-9
 • EAN: 9788020442499
 • Dostupné soubory: revmatologie-v-obrazech-312045.pdf, revmatologie-v-obrazech-312045.epub, revmatologie-v-obrazech-312045.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Revmatologie v obrazech v dolní části stránky

Shrnutí knihy Revmatologie v obrazech z Marta Olejárová Mudr

Publikace „Revmatologie v obrazech“ vznikla s cílem zaplnit na českém trhu prázdné místo mezi specializovanou revmatologickou literaturou a rovněž vyjít vstříc potřebě mladých lékařů v postgraduální přípravě v oborech revmatologie, ortopedie, interní medicíny, všeobecného praktického lékařství a dalších specializacích. Autoři si dali za cíl pomoci klinikům rozpoznat různé formy artritid, difuzních onemocnění pojiva a dalších vybraných revmatických chorob, jejich možné klinické projevy a jednotlivá stadia vývoje či průběhu nemoci. Publikace však samozřejmě vzhledem k omezenému rozsahu nemohla pokrýt celé spektrum revmatických chorob ani všechny eventuální klinické příznaky.Obrazová dokumentace v této příručce byla pečlivě vybrána pěti zkušenými revmatology se zkušeností s výukou pregraduálních i postgraduálních studentů. Autoři se zaměřili na to, aby jednotlivé snímky byly maximálně ilustrativní, popisné a informativní. Kniha je rozdělena do 26 kapitol pokrývajících nejběžnější revmatické choroby, s krátkým úvodem ke každé diagnóze či skupině nemocí a přehlednou strukturou zahrnující mj. popis klinických příznaků a jejich rozvoje. Každý snímek je doprovázen krátkým kazuistickým popisem případu a pacientových obtíží, díky čemuž čtenář získá ucelenou představu o konkrétní klinické manifestaci dané choroby u konkrétního nemocného.

Stáhnout Revmatologie v obrazech knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Revmatologie v obrazech je 280 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Revmatologie v obrazech kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Revmatologie v obrazech z Marta Olejárová Mudr – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Revmatologie v obrazech z Marta Olejárová Mudr.

Populární vyhledávání: Revmatologie v obrazech pdf, stáhnout Revmatologie v obrazech pdf, stáhnout Revmatologie v obrazech knihu pdf, Revmatologie v obrazech kniha ve formátu pdf, zdarma Revmatologie v obrazech kniha ke stažení, zdarma Revmatologie v obrazech ebook ve formátu pdf, Revmatologie v obrazech knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Revmatologie v obrazech pdf? Jak mohu stáhnout Revmatologie v obrazech kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Revmatologie v obrazech zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Revmatologie v obrazech? stáhnout Revmatologie v obrazech epub, stáhnout Revmatologie v obrazech ebook epub, Revmatologie v obrazech e-kniha ve formátu epub, zdarma Revmatologie v obrazech ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Revmatologie v obrazech epub? Jak stáhnout knihu Revmatologie v obrazech ve formátu epub? Revmatologie v obrazech mobi, stáhnout Revmatologie v obrazech mobi, stáhnout Revmatologie v obrazech e-kniha mobi, Revmatologie v obrazech kniha ve formátu mobi, zdarma Revmatologie v obrazech ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Revmatologie v obrazech mobi? Jak mohu stáhnout knihu Revmatologie v obrazech v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Revmatologie v obrazech z Marta Olejárová Mudr zdarma? Jak stáhnout Revmatologie v obrazech z Marta Olejárová Mudr e-knihu zdarma?

Leave a Reply