Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova

Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova

Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova z Monika Zgustová

 • Název knihy: Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova
 • Autor knihy: Monika Zgustová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 136
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-207-1782-5
 • EAN: 9788020717825
 • Dostupné soubory: revolver-v-kabelce-zivoty-vladimira-nabokova-345680.pdf, revolver-v-kabelce-zivoty-vladimira-nabokova-345680.epub, revolver-v-kabelce-zivoty-vladimira-nabokova-345680.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova v dolní části stránky

Shrnutí knihy Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova z Monika Zgustová

Jméno Nabokov znají všichni, hlavně díky Lolitě. Považujeme ho za klasika moderní literatury, jeho díla tvoří kánon – a také kult. Monika Zgustová přibližuje čtenářům jeho osobnost spisovatelskou, ale také lidskou. V novele Revolver v kabelce sledujeme spisovatele v Cannes roku 1937, kdy váhal mezi dvěma ženami, sledujeme ho ve švýcarském Montreux o čtyřicet let později, v roce jeho smrti. Ve dvou životních etapách pozorujeme jeho manželku Veru, která Vladimira přežila o čtrnáct let. Zgustová píše jeho portrét s lehkostí, grácií a suverenitou – a rovněž s úctou vůči Nabokovově dílu.

Stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova je 136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova z Monika Zgustová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova z Monika Zgustová.

Populární vyhledávání: Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova pdf, stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova pdf, stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova knihu pdf, Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova kniha ve formátu pdf, zdarma Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova kniha ke stažení, zdarma Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova ebook ve formátu pdf, Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova pdf? Jak mohu stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova? stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova epub, stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova ebook epub, Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova e-kniha ve formátu epub, zdarma Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova epub? Jak stáhnout knihu Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova ve formátu epub? Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova mobi, stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova mobi, stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova e-kniha mobi, Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova kniha ve formátu mobi, zdarma Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova mobi? Jak mohu stáhnout knihu Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova z Monika Zgustová zdarma? Jak stáhnout Revolver v kabelce – Životy Vladimira Nabokova z Monika Zgustová e-knihu zdarma?

Leave a Reply